Partnerka fotbalisty Pellèho je výstavní kráska. Pánové, takto vypadá dokonalost sama

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Graziano Pelle
Zdroj: ph.FAB / Shutterstock.com

Italský fotbalový útočník Graziano Pellè se na pár let uchýlil na asijské trávníky, kde pobíral skvělý plat. Letos se ale vrací zpět do Evropy a s ním i jeho krásná přítelkyně.

Graziano Pellè je italský fotbalový útočník, který se narodil v roce 1985 v městečku San Cesario di Lecce na jihovýchodě Itálie.

Jako malý kluk se svou sestrou Fabianou tvořil taneční pár a společně se stali vítězi v národní soutěži tanečních párů do dvanácti let. Touto profesí se klidně mohl živit, ale více si oblíbil fotbal.

Parket vyměnil za hřiště

Lásku ke sportu zřejmě zdědil po otci, který byl také fotbalistou a hrál za tým Lecce, kde později začínal i Graziano. V mládežnických soutěžích se mu dařilo a brzy se přesunul výše.

Itálii reprezentoval i na mistrovství světa hráčů do dvaceti let v roce 2005 a podařilo se mu za národní tým vstřelit čtyři góly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VIKTORIA VARGA (@vikyvarga)

V roce 2007 se z italské ligy přesunul do nizozemské, poté na pár let zakotvil na anglickém trávníku v Southamptonu. V roce 2016 ho čekal daleký přesun až do čínské ligy, kde si přišel na opravdu velký balík peněz.

Na konci loňského roku se ale objevily zprávy, že by se pětatřicetiletý fotbalový útočník měl vrátit zpět do Evropy, a zatím to vypadá, že jeho dalším útočištěm bude italský klub Parma.

Doma má neskutečnou kočku

Z návratu zpět bude jistě nadšená i jeho půvabná přítelkyně, kterou je Viktoria Varga, modelka s původem v Maďarsku.

Svého partnera podporovala i daleko od domova v Číně, ale zároveň také makala na své modelingové kariéře. Se svou dokonalou postavou, krásnými blonďatými vlasy a zářivým úsměvem nemůže mít o lukrativní nabídky nouzi.

Když mají s přítelem oba volno, umí si ho užít plnými doušky. Loňské vánoční svátky strávili na pláži na Maledivách.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články