Zpěvák Voxel se přiznal k vandalismu. Neuvěříte, jakého přestupku se dopustil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vaclav Lebeda
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Dětství je jeden velký zážitek. Hodiny strávené běháním venku, potkáváním nových kamarádů, to vše je věc, která se jen tak nezapomíná. A úplně každý provedl alespoň jednu lumpárnu, na kterou vzpomíná. Podívejte se, co vyvedl český zpěvák a jak na své rebelství vzpomíná.

Václav Lebeda je český folk-popový zpěvák a písničkář vystupující pod pseudonymem Voxel. V minulosti studoval v Plzni, zúčastnil se několika řad televizní soutěže Česko Slovenská Superstar, bohužel mu to ale v soutěži nevyšlo.

Václav uličníkem

Každý malý kluk udělal za svůj život nějaký ten hřích. Stejně tak jako Václav, který se před nedávnem přiznal k lumpárně, kterou v dětství provedl. Voxelův hřích se však nedá považovat za nic hrozného.

Václav se na svém instagramovém profilu pochlubil fotografií, na které ukázal kromě sebe i kytaru, jež je polepena nejrůznějšími samolepkami. Mezi roztomilými samolepkami se ovšem nachází jedna, která vás pobaví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VOXEL & Spol. (@voxelofficial)

Jak se zpěvák sám přiznal, před patnácti lety sundal z výtahu varování, ve kterém stálo: „Prosím Vás všechny po dobu výměny oken o zvýšenou opatrnost, hlavně kolem domu.“

Pan soused Heuer, který je pod varováním podepsaný, pravděpodobně netušil, že si toto sdělení najde místo na zpěvákově kytaře.

Táta rebel

Uličník Voxel se k hříchu přiznal na svém instagramovém profilu a pobavil tím všechny své fanoušky. Ty mu to určitě odpustí, protože kdo jako malý neudělal nějakou tu lumpárnu?

Rebelské kousky teď zpěvákovi pravděpodobně doma tropí jeho milované děti. Osmadvacetiletý písničkař je ve svém mladém věku dvojnásobným tatínkem. Na sociálních sítích se několikrát pochlubil svými ratolestmi.

S partnerkou Marií Lebedovou má syna Josefa a Jozuu. Spokojená rodinka žije v Olomouci a instagramový profil zpěváka je plný fotek, na kterých tráví veškerý volný čas děláním nejrůznějších aktivit.

Před nedávnem například s dětmi využil sněhovou nadílku a společně se vydali na pořádnou bobovačku. V rámci valentýnské soutěže, která probíhala na zpěvákově profilu, se rodinka nechala vyfotit. A všichni vypadají úžasně.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články