Zpěvák Phil Collins má půvabnou dceru. Určitě jste nevěděli, že tohle je hvězda Netflixu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Phil Collins
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Populární britský zpěvák Phil Collins má dohromady pět potomků. Možná to ani netušíte, ale půvabná blondýnka, která nedávno zářila v seriálu Emily in Paris je jeho dcera z druhého manželství. Jak se dostala k herectví a má s otcem něco společného?

Lily Collins je rodačkou z britského města Guilford, kde se narodila v roce 1989. Jejím otcem je známý britský zpěvák Phil Collins a matka je Američanka Jill Tavelman. Má celkem čtyři nevlastní sourozence z otcových dalších vztahů.

Vyrůstala v Kalifornii

V pěti letech se z Anglie odstěhovala do Los Angeles, protože se její rodiče rozvedli. Vystudovala zde University of Southern California se zaměřením na televizní žurnalistiku.

S herectvím začala jako dvouletá v seriálu BBC Growing Pains. V době studií se ale věnovala spíše svému oboru a psala pro různé magazíny.

Od roku 2009 se začala opět pravidelně objevovat před televizní kamerou. Zahrála si v několika epizodách seriálu 90210: Nová generace a ve filmu Zrození šampióna si střihla roli dcery Sandy Bullock.

Postupné kroky v kariéře

Velkým úspěchem pro ni byla v roce 2012 role Sněhurky ve stejnojmenném filmu, kde si královnu zahrála slavná Julia Roberts.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lily Collins (@lilyjcollins)

Poslední velký úspěch pro ni byla účast v romantickém seriálu Emily in Paris, kde získala rovnou hlavní roli. Jako marketingová manažerka se Emily přestěhovala do Paříže, kde se setkává nejen s problémy při komunikaci, ale i v soužití s naprosto odlišnými Francouzi.

Soukromí si střeží

V soukromí Lily několik let randila s hereckým kolegou Jamie Campbell Bowerem, po sérii rozchodů a návratů svůj vztah ukončili a Lily nechtěla dál své soukromí veřejně rozebírat.

Loni v září se objevila informace, že se zasnoubila s americkým režisérem a scénáristou Charlie McDowellem.

Dceru známého zpěváka pojí se slavným otcem pouze jméno, protože podobu byste v obličeji hledali marně. Rozhodně má ale našlápnuto ke skvělé hollywoodské kariéře, a to zejména díky svému talentu.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články