Dcera Paula McCartneyho není otci vůbec podobná. Její vykulené oči vás vyděsí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Paul McCartney scaled
Zdroj: Ismael Quintanilla III / Shutterstock.com

Skladby známého zpěváka Paula McCartneyho zná každý. Kdo zná ale jeho děti, které pobíhají po světě? Pokud vás zajímá, čím se dcera člena skupiny The Beatles živí a čím vyniká, pokračujte ve čtení.

Paul McCartney je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles.

Písně Say Say Say nebo Hey Jude jste alespoň jednou v životě slyšeli. O skladatelské dvojici Lennon/McCartney určitě také. Tato dvojice totiž zůstává nejúspěšnější v historii.

Dcera s krásným koníčkem

Známý zpěvák na svět přivedl pět potomků. Děti vyběhly do světa a každé se ubírá jiným směrem. Dcera Mary McCartney má zajímavý koníček, který se hodí v každé domácnosti. Ráda totiž tráví čas u plotny. Před nedávnem se dokonce objevila v kuchařské show.

Dcera se také věnuje fotografování a pracuje v televizi. Co vás ale může trochu vyděsit, je fotografie, která se před nedávnem objevila na jejím instagramovém účtu. Na snímku má na sobě černé kalhoty a černé triko.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary McCartney (@marymccartney)

Na triku je ovšem nápis McCartney a zajímavá fotografie. K příspěvku napsala, že na triku je obrázek jejího otce a samotné Mary, která je zabalená v otcově bundě. Vykulené oči působí trochu strašidelně, ale Mary černé oblečení nenosí každý den.

Nová kuchařská show

Mary McCartney je známá propagací rostlinného vaření. A přesně proto před nedávnem přišla s novou show, která tento druh stravy ještě více podpoří. Show nese název „Mary McCartney servíruje.“

Každou epizodu doprovází slavný host, který společně s Mary vaří. V pořadu se objeví například Kate Hudson, Mark Ronson, Cameron Diaz nebo Nicole Richie. Mary chtěla už nějakou dobu natáčet kuchařskou show, období koronaviru jí ale plány překazilo.

Dcera slavného zpěváka je vegetariánkou. Proto sama zmiňuje, že v její show se maso rozhodně neobjeví. „Vyrostla jsem ve vegetariánské rodině, takže si uvědomuji, že je má show velmi odlišná.“

Oba její rodiče se stali vegetariány v sedmdesátých letech. „Nejím maso kvůli životnímu prostředí a dobrým životním podmínkám zvířat,“ říká McCartney, která je také spoluzakladatelkou neziskové organizace „Meat Free Monday“.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články