Žhavý snímek přítelkyně Liama Hemswortha vás nenechá chladnými. Tohle tělo vám zvedne tep

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
liam hemswort
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Byli spolu, zasnoubili se, pak se rozešli, zase dali dohromady, vzali se, ale nakonec to jejich vztah stejně nezvládl. Miley Cyrus a Liam Hemsworth svůj karambolický vztah nezvládli, ale herec si našel nádhernou náhradu.

Jeho nová vyvolená se jmenuje Gabriella Brooks a je modelkou. O jejím vztahu s Liamem Hemsworthem se začalo poprvé uvažovat v prosinci roku 2019, čtyři měsíce poté, co oznámil rozvod s Miley Cyrus. V té době byl ještě viděn, jak se vede za ruku s jinou modelkou Maddison Brown, ale jeho srdce nakonec vyhrála Gabriella.

Odlišný vztah než s bývalou ženou

Více než rok po prvních spekulacích se objevují další, už oficiálnější. Přitažlivý herec o svém vztahu mlčel, těžko říct, jestli za to mohla právě jeho bývalá žena, která šla ze vztahu do vztahu, nebo strach, že on už žádnou jinou ženu nenajde. Našel.

Brooks o něm říká, že je to nejlepší, co ji potkalo, a i on sám považuje nový vztah za úplně odlišný od toho s bývalkou.

Vztah s novou kráskou je prý klidný a bezstarostný, kdežto partnerství s Miley bylo „jak na horské dráze“. Gabriellu schválila i jeho rodina, která mu po rozvodu byla velkou oporou a která je nadšena, že má vedle sebe někoho, jako je Gabriella. S rodinou se poznala už v roce 2019 a strávila s Liamem i nějaký čas v jeho rodné Austrálii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriella Brooks (@gabriella_brooks)

Pomohla mu v těžkých chvílích

A to, že to s kráskou myslí opravdu vážně, potvrdil na oslavě narozenin svého bratra Lukea, když sdílel společnou fotografii, na níž byla i Gabriella.

Liam má ve své přítelkyni opravdu velkou podporu a vypadá to, že právě ona mu pomohla se s těžkým rozvodem vyrovnat. Ukázala mu, že má ještě šanci na lásku.

Navíc je to dívka, která do vztahu nešla, aby na sebe upoutala pozornost. Právě naopak, je tichá, klidná a nejvíce si užívá, když může být s Liamem sama.

Teď navíc přišlo další potvrzení, že to myslí vážně. Společně si adoptovali štěně francouzského buldočka, se kterým tráví hodiny na pláži.

Liam se navíc za svou přítelkyni nemusí stydět. Kráska, která má modelingovou smlouvu podepsanou už od čtrnácti let, se na sociálních sítích ráda prezentuje nádherným tělem. A je tak vidět, že si po rozvodu s Miley Liam rozhodně nepohoršil. Spíše naopak.

Autor: Barbora Turková


Související články