Před synem Jana Krause byste měli zavřít dcery na zámek. Podívejte se, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jan kraus
Zdroj: Profimedia

Jan Kraus je český moderátor, který se divákům zapsal do paměti především svou Show Jana Krause. Je ale také skvělým hercem, což dokázal třeba v seriálu On je žena!

Kraus se pohybuje v hereckém průmyslu, a proto není divu, že si z oboru vybírá i partnerky a v jeho stopách se snaží jít i jeho děti. Jeho první ženou byla Jana Krausová, česká herečka a výtvarnice.

S tou se mu narodili dva synové, z prvního Davida narozeného roku 1980 vyrostl zpěvák a textař. O dva roky mladší Adam je divadelní herec. V herecké kariéře se pokoušel prosadit i nejmladší syn Jáchym, který má ale nakonec osud jiný.

Chtěl se podobat rodičům

Druhou ženou Jana Krause se stala Ivana Chýlková, česká herečka, kterou známe například ze seriálu Linka nebo z filmů Dědictví aneb Kurvahošigutntág a Chata na prodej.

Jáchym Kraus se narodil 1. srpna 1998. Už v raném věku chtěl jít po vzoru svých rodičů v hereckých šlépějích. Není divu, když mu byli příkladem dva takoví velikáni.

Když se rozhodl jít na konkurz k seriálu Gympl s (r)učením omezeným, neměl ani tušení, že by se mu mohlo zadařit.Ale konkurz vyhrál a stal se celebritou.

Jenže, jak se ukázalo, takový nápor nedokáže zvládnout každý. Zpočátku asi Jáchymovi dělala pozornost fanynek radost. Komu by se nelíbilo být najednou slavným a obdivovaným?

jan kraus jachym kraus

Zdroj: Profimedia

Jenže jelikož ho naháněly, čekaly na něho před domem a neustále ho kontaktovaly na sociálních sítích, uvědomil si, že v takovémto životě pokračovat nechce.

Věnuje se IT a byznysu

Po ukončení natáčení seriálu Gympl se už Jáchym Kraus ani nepokoušel sehnat další role. Stáhl se před médii i fanoušky do ústraní. Studoval v angličtině pražskou školu, na které udělal maturitu ve dvou jazycích.

Pak odletěl do Londýna, kde se začal věnovat studiu IT a byznysu. A co na to říkají rodiče? Jáchyma podporují v tom, jakou cestu si zvolil, a do určité míry ho chápou.

I když je Jáchym v současné době v zahraničí, se svými rodiči komunikuje a má s nimi velmi dobrý vztah. Loni v červnu dokonce překvapil Ivanu Chýlkovou svým návratem, o kterém neměla ani tušení.

Sám Jáchym prozradil, že i když v současné době není herectví pro něho, netvrdí, že se nikdy v žádném dalším filmu či seriálu neobjeví. Pokud na to psychicky vyspěje, je možné, že ho někdy v televizi uvidíme.

Zatím se ale snaží být jediným členem rodiny, který není nijak zapojen do showbyznysu a věnuje se raději jen tomu byznysu.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články