Ze syna Tomáše Matonohy roste pořádný hezounek. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tomas Matonoha
Zdroj: Profimedia

Nuda rozhodně nikdy nebyla v domácnosti Tomáše Matonohy. S půvabnou manželkou a zároveň hereckou kolegyní Lucií Benešovou totiž vychovali čtyři děti. Syn Štěpán svého tatínka co nevidět přeroste.

Herec, komik, moderátor, to vše jsou profese, které zvládá brněnský rodák Tomáš Matonoha. Vystudoval Janáčkovu akademii múzických umění a poté, co několik let působil v brněnském HaDivadle, se v roce 2005 přesunul do Prahy.

Proslavil se díky seriálům

Jeho první filmovou rolí byl „indián“ z komedie Byl jednou jeden polda z roku 1995. Do širšího povědomí diváků se ale zapsal až po přelomu tisíciletí díky úspěšným seriálům.

Zahrál si například v Rodinných poutech, Bazénu, Ulici, Trapasech nebo jako Tomi Pacovski v původním českém sitcomu Comeback.

Humor mu rozhodně nechybí

Svůj komický um předváděl také na pódiu komediální show HBO Na stojáka, kde se jeho scénka s otevřeným dopisem KSČM stala legendární.

Matonoha syn

Zdroj: Profimedia

V soukromí je už řadu let šťastně ženatý s hereckou kolegyní Lucií Benešovou a společně vychovávají čtyři děti.

Syna Luciána má půvabná herečka z předchozího vztahu s Filipem Blažkem. Další dvě děti, Štěpána a Laru, mají společně a dceru Sáru si osvojili.

Ze syna roste pohledný mladík

Oblíbený herec zanedlouho oslaví padesáté narozeniny, ale rozhodně byste mu tento věk netipovali. S krásnou manželkou vypadají stále skvěle.

Čas se ale nemilosrdně zrcadlí v dětech, které nezadržitelně rostou. Ze syna Štěpána je už patnáctiletý mladý muž.

Svého tatínka brzy přeroste, ale zapřít ho rozhodně nemůže. Uvidíme, zda se v budoucnu můžeme těšit na dalšího herce nebo komika.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články