Zdeněk Izer ukázal, jak se chrání před koronavirem. Vtipnější roušku jste ještě neviděli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zdeněk Izer
Zdroj: Profimedia

Období, kdy nosíme zakrytá ústa, trvá už nějakou tu chvíli. Minulý rok se i ti, kteří nikdy šicí stroj neviděli, naučili šít roušky a velké množství roušek bylo rozváženo do nemocnic a míst, ve kterých byly nejvíce potřeba. Roušky už však aktuálně na ústa nenasadíte, povinností jsou teď respirátory a nanoroušky.

Zdeněk Izer je český komik, bavič, imitátor a moderátor. V minulosti se vyučil automechanikem, jako komik se poprvé proslavil počátkem devadesátých let, kdy parodoval politické a společenské dění z doby dělení Československa.

Zajímavá rouška

Komik, který parodoval pořady jako Nikdo není dokonalý, Mňam, Receptář a další, se musel přizpůsobit aktuální době a od natáčení a bavení lidí si dává nucenou pauzu. A tím, že známé osobnosti musí dodržovat stejná pravidla jako „normální“ lidi, i Zdeněk si musel pořídit ochranu úst.

A to by nebyl on, aby nepřišel s nějakým žertíkem, který pobaví všechny fanoušky i v době, kdy jim není dvakrát do smíchu. A věřte tomu, že kdybyste na ulici komika potkali, vyprsknete smíchy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @zdenek_izer

Zdeněk Izer se na svém instagramovém profilu pochlubil fotografií, na které ukázal, že ani on nebere vládní opatření na lehkou váhu. Na fotografii se ukázal v nanoroušce, která má skvělý design. Po nasazení má komik plnovous a vypadá, jako by na sobě vůbec žádnou ústenku neměl.

Nezapomenutelné vtípky

Zdeněk Izer měl několik svých show, které bavily diváky u televizních obrazovek. V současné době, když je to možné, vystupuje se svými pořady „Zdeněk Izer a Autokolektiv“ a „Zdeněk Izer na plný coole.“

V roce 2003 se podruhé oženil. S Olgou Izerovou mají dceru Laru, která minulý měsíc oslavila sedmnácté narozeniny. Pár se před několika lety rozvedl a Zdeněk měl prý údajně týrat svou manželku. K tomu se ale komik nevyjádřil a nikdo neví, jaká je pravda.

Zdeněk si ve volném čase rád zarybaří nebo zahraje počítačové hry. Komik je také velkým milovníkem psů, chová skotské teriéry.

Vy se teď při procházce po městě koukejte kolem sebe. Třeba zrovna vy potkáte Zdeňka s vtipnou rouškou.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články