Z dvojníka Bruce Willise vás bude šálit zrak. Jejich podoba je neuvěřitelná

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Bruce Willis 1
Bruce Willis 1

Jsou různé způsoby, jak si dnes můžou lidé vydělat peníze. Někdy k tomu stačí hezká tvář nebo jen podobnost někomu slavnému. A přesně to je i případ argentinského herce, který se živí jako dvojník Bruce Willise. Od originálu byste jej nerozeznali.

Walter Bruce Willis je americký herec, režisér a producent, který se narodil v roce 1955 v Německu. Jeho otec Američan zde sloužil a zamiloval se do jeho maminky.

S dvouletým dítětem se poté přestěhovali do amerického New Jersey. Už jako malé dítě se Bruce věnoval umění, začínal hrou na harmoniku, které se chtěl věnovat i v budoucnu.

Vyzkoušel řadu zaměstnání

Při studiích si přivydělával jako automechanik, pumpař, ochranka v továrně nebo soukromý detektiv. Na státní univerzitě pak nastoupil do dramatického kurzu a poprvé přičichl k herectví.

Ve čtyřiadvaceti se odstěhoval do New Yorku a chtěl zkusit rozjet kariéru. Večer si přivydělával v baru a přes den hrál v reklamách a později také v divadlech. Dotáhl to až na Broadway a v osmdesátých letech se dostal i před filmovou kameru.

Hvězda devadesátých let

První větší rolí byl soukromý detektiv v seriálu Měsíční svit, za kterou v roce 1985 získal cenu Emmy.

Jeho sláva začala stoupat a poté, co se v roce 1987 oženil s Demi Moore a o rok později se stal Johnem McClanem ve filmu Smrtonosná past, všichni v Hollywoodu věděli, kdo je Bruce Willis.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bruce Willis (@dobledebruce)

Úspěšný film se dočkal ještě několika pokračování a z Bruce se stal akční hrdina. Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Pátý element, Armageddon, Šestý smysl, Můj soused zabiják nebo Dannyho parťáci, to vše jsou snímky, kde Bruce zazářil.

Charismatický herec se stal světovou hvězdou a ne každá produkce si jej mohla dovolit. Není tak divu, že se ve světě showbyznysu objevili jeho dvojníci.

Pravý, nebo falešný Bruce?

Tím zaručeně nejpodobnějším je Argentinec Pablo Perillo. Z fotek byste jen těžko poznali, že se nejedná o pravého Bruce Willise. Na svém vzhledu a podobnosti si dokonce založil byznys.

Najímají si ho právě ty produkce, které nemají peníze na pravého Bruce Willise, objevuje se v různých reklamách či kampaních, zejména pak v Latinské Americe, odkud pochází.

Občas si Pablo vystřelí z fanoušků slavného herce a s ochrankou si vyrazí do nákupního centra, kde se na něj okamžitě strhne lavina.

Častokrát to jinak než s ochrankou nejde. Na veřejných místech si ho totiž vždy někdo se skutečným Brucem Willisem splete.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články