Syn zpěvačky Pink se vzhlédl v otci. Z toho, co si umí ve svých 4 letech osedlat, budete v šoku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pink
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Populární zpěvačka a věčná rebelka je v soukromí vzornou maminkou dvou krásných dětí. Mladší syn Jameson se narodil s vizáží andílka, ale geny svých rebelských rodičů rozhodně nezapře. Ve čtyřech letech už se profiluje jeho budoucí kariéra a hudební zřejmě nebude.

Alecia Beth Moore, to je jméno, pod kterým se v roce 1979 v Pensylvánii narodila populární zpěvačka známá pod uměleckým jménem P!nk.

Její otec byl válečný veterán z Vietnamu a matka zdravotní sestra. K hudbě ji vedl otec, který jí hrával na kytaru.

Jako malá sice onemocněla astmatem, ale ani to jí nebránilo ve zpěvu. Už na střední škole se stala členkou hudební skupiny Middleground.

Rebelka od dětství

Ve čtrnácti s různými kapelami vystupovala v klubech a pomalu rozjížděla svou kariéru. Doma to ale rozhodně nebyla idyla, protože rodiče se rozvedli a Pink to nesla špatně.

Byla tak trochu rebelka a toto své období, které zahrnovalo i zkušenosti s drogami, později promítla do textů svých písní.
Velký boom přišel v roce 2000, kdy se se singlem There You Go rychle dostala mezi čtyřicet nejhranějších skladeb v USA.

Rozjela to na více frontách a objevila se také v několika filmech, neznámější je rozhodně snímek Charlieho andílci: Na plný pecky.

S albem M!ssundaztood zaznamenala velký průlom a stala se z ní hvězda, která později získala tři ceny Grammy a dnes má na svém kontě celkem osm alb.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený P!NK (@pink)

Trable v ráji

Jako správná rebelka se zamilovala do motokrosového závodníka Careyho Harta. Během jednoho závodu na něj vytasila ceduli „Vezmeš si mě?“ a Carey se málem naboural. Manželé jsou od roku 2007, kdy se vzali v Kostarice.

Nebyla by to ale Pink, kdyby vše fungovalo bez mráčku.

V roce 2008 šli s manželem od sebe, a dokonce už měli sepsané rozvodové papíry, ale naštěstí se celá situace uklidnila. Dnes spolu vychovávají devítiletou Willou a čtyřletého Jamesona.

Vzorná maminka malého motorkáře

Mladší chlapeček se zhlédl ve svém otci a už v útlém věku se učí jezdit na motorce.

S blonďatými vlásky, které zdědil po mamince, se pro tento sport zdá příliš křehký, ale vypadá to, že zpěv raději přenechá jen své mamince a starší sestře.

Nedávno Jamesonův otec Carey sdílel na svých sociálních sítích fotografie z tréninku, kde mu dělá malý chlapec společnost a už ve čtyřech letech má parádní motorkářskou výbavu.

Tak se nechme překvapit, jestli začne po vzoru otce závodit na silných strojích, nebo se raději postaví za mikrofon na pódiu. Předpoklady má pro obojí.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články