Z dcery Jakuba Smolíka roste krásná slečna. Podívejte se, jak tato nastupující pěvecká hvězda vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jakub smolík
Zdroj: Profimedia

Krásná po mamince, talentovaná po tatínkovi. To by se dalo říct o dceři Jakuba Smolíka Petře. Ta se rozhodně nestydí a moc ráda ukáže svůj hudební talent. Ostatně tatínka dojala písní i na jeho narozeninách.

V roce 2019 oslavil idol žen všech generací jubilejní šedesáté narozeniny. Nutno podotknout, že na Jakubu Smolíkovi jeho věk není rozhodně znát a stále umí ukázat, že je to velmi šarmantní muž, pro kterého je věk jen číslo. To ostatně dokazoval i před pandemií na koncertech.

S hudbou koketovala odmalička

Na koncertě, na němž oslavoval své životní jubileum, měl několik překvapení. Jedním z nich byla i jeho dcera Petra, která dokázala, že talent zdědila po svém slavném tatínkovi.

Petra se už odmalička věnuje zpěvu, však se také už jako malá holčička ukázala v klipu svého tatínka. A hudba ji láká dodnes, přestože letos oslaví teprve čtrnácté narozeniny.

Hudba je velkou součástí jejího života. Zahrála si v klipu k nejslavnější písni svého otce s názvem Říkej mi táto. V té době jako honorář dostala plyšovou hračku. Už tehdy ale bylo jasné, že Petra po Smolíkovi zdědila mnohé. Kromě podoby i hudební vlohy.

Písnička pro milovaného tatínka

A právě svůj talent ukázala na narozeninovém koncertu. Zde si pro svého tatínka připravila speciální písničku Tatínkova holčička, která právě odkazuje na jeho největší hit.

V tu chvíli nejen zpěvák, ale i celé Divadlo Hybernia slzelo dojetím. Písničku složil Zdeněk Bárta a všichni byli nadšení. Zpěvák děkoval dalších několik dní a byl rád, že mohl své narozeniny oslavit nejen s fanoušky, ale hlavně s rodinou.

Jediná vada na kráse byla, že na koncert nedorazila starší dcera Nikola, kterou má Smolík s bývalou přítelkyní Monikou Brokešovou. S tou chodil dva roky a rozešel se s ní prý poté, co zjistil, že je těhotná. Dceru nikdy nepřijal, i když ta se ho v minulosti snažila kontaktovat.

Ale prý marně, Smolík jí na e-maily nikdy neodepsal. Sám zpěvák se k tomu vyjadřovat nechtěl a je rád, že má nyní novou rodinu, kterou nadevšechno miluje.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články