Velmi nebezpečné známosti: Sebastian vás svým vzhledem okouzlí i dnes. Po 22 letech se objevil s netradičním účesem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Velmi nebezpecne znamosti
Zdroj: Profimedia

Nestárnoucí krasavec, tak by se dal ve stručnosti popsat americký herec a režisér Ryan Phillipe. Na filmovém plátně nejvíce zářil na přelomu tisíciletí. Při pohledu na něj byste si snadno mohli myslet, že je stále rok 2000. Ryan totiž vůbec nestárne.

Matthew Ryan Phillipe se narodil v roce 1974 na východním pobřeží Spojených států amerických. Je potomkem francouzských přistěhovalců a dětství strávil ve společnosti tří mladších sester.

Má na kontě seriálové prvenství

Poprvé se před kamerou objevil v roce 1992 v seriálu One Life to Live. Jeho postava Billyho Douglase byla první gay, který se objevil v oblasti nekonečných rodinných seriálů.

Odstěhoval se na opačnou stranu států do Los Angeles a snažil se pracovat na své kariéře. Získal několik rolí v menších seriálech a čekal na první větší příležitost u filmu.

Ta přišla v roce 1995 v akčním dramatu Krvavý příliv. Mnohem více se ale proslavil o dva roky později v mysteriózním hororu Tajemství loňského léta. Tam si zahrál společně se Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinzem Jr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ryan (@ryanphillippe)

Na place se zamiloval

O dva roky později se se svými kolegy potkal znovu, a to v thrilleru Velmi nebezpečné známosti. Ten se stal osudovým i pro jeho soukromý život. Při natáčení se totiž zakoukal do kolegyně Reese Witherspoon a ona zase do něj.

Ve stejný rok se vzali. Narodila se jim dcera Ava Elizabeth a o pár let později syn Deacon. Ačkoliv působili jako velmi pohledný a harmonický pár, po sedmi letech se rozvedli.

Pořád stejný krasavec

Od té doby sice hraje spíše v méně známých filmech, ale rozhodně nezahálí a téměř každý rok se v nějakém snímku objeví.

Navíc se také aktivně vrhl na do práce za kamerou.

Ačkoliv už herci táhne na padesátku, rozhodně neztratil nic ze svého šarmu. Na fotkách je vidět, že svou postavu a péči o zevnějšek nezanedbává, a stále si tak právem zaslouží titul hollywoodského krasavce.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články