Václav Noid Bárta má tak trochu jiného mazlíčka. Tuhle krásku mu budete závidět i vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vaclav Noid Barta
Zdroj: Profimedia

Někdo dává přednost klasickým domácím mazlíčkům, jiný zase rychlým autům. Úspěšný zpěvák Václav Noid Bárta má slabost pro silné stroje. V garáži mu stojí parádní mašina, která z otce dvou malých princezen dělá na silnicích pořádného drsňáka.

Václav Noid Bárta se narodil do umělecky založené rodiny na konci října roku 1980. Jeho otec je textař a režisér a matka zpěvačka.

Není tak divu, že se Václav už jako čtyřleté dítě začal zajímat o hudbu. Učil se hrát na zobcovou flétnu, klavír a klarinet.

Umění má v krvi

Hudební um později rozšířil také o kytaru, basu a jako samouk začal hrát na bicí. Měl tak perfektní předpoklady k tomu vydat se na uměleckou dráhu stejně jako jeho rodiče.

V sedmnácti začal zpívat v kapele Dolores Clan, kterou později vyměnil za Noid Crew. Talentovaný hudebník ale nezůstal jen u zpívání.

Svůj potenciál předvedl i na divadelních prknech a je stálicí Hudebního divadla Karlín.

Hudba zvítězila na plné čáře

Tam si stihl zahrát ve významných muzikálech, jako je Jesus Christ Superstar, Aida, Carmen, Hamlet nebo Lucie, větší než malé množství lásky.

Kromě toho se věnuje také skládání hudby a jako autora jste jej mohli zaznamenat například u filmů Kajínek, Pepa nebo seriálu Obchoďák, kde nazpíval ústřední píseň.

Stále to není vše. Se svým ParaNoidStudiem je podepsaný pod klipy k písním Báry Basikové, Kamila Střihavky nebo Marty Jandové.

Popularita až v chomoutu

Pro veřejnost se stal známým poté, co se začal objevovat po boku úspěšné české zpěvačky Lucie Bílé.

V roce 2006 se v Miláně vzali a pár tvořili dva roky. I po rozvodu zůstali přáteli a společně nadále vystupují na prknech karlínského divadla.

Dále má za sebou dva neúspěšné vztahy s modelkami Eliškou Bučkovou a Gabrielou Dvořákovou. Druhá zmíněná se stala jeho manželkou a mají spolu dceru Terezku.

Karlínské divadlo pro něj bylo osudové i na poli lásky. Potkal tam totiž svou současnou partnerku, tanečnici Elišku Grabcovou, se kterou má druhou holčičku Elišku.

Něžné ženy občas vymění za jiného miláčka

Ke správnému rockerovi, kterým Noid rozhodně je, patří také tetování a silné stroje.

Silné paže mu zdobí hned několik takových ozdob a v garáži mu stojí parádní stroj.

Je majitelem motorky značky Moto Guzzi, kterou rád prožene, a dokonce zvládá se svou profesionální technikou pořídit i dechberoucí zájezdy z jízdy. Videa pak sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články