Ukážeme vám všechny krásky, jež prošly náručí Jaromíra Jágra. Která se vám líbila nejvíce?

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
jaromír jágr
Zdroj: Iurii Osadchi / Shutterstock.com

Jeden z nejlepších hokejistů české historie je rok před padesátkou na ledě stále aktivní. V osobním životě vystřídal nespočet partnerek a můžeme jen spekulovat, jestli ta aktuální bude konečně tou poslední, s níž založí rodinu. Připomeňte si, jaké krásky prošly jeho náručí.

Hokejový útočník a pyšný kladenský rodák měl sedm vážných vztahů, se kterými šel před oči veřejnosti. Hodnocení partnerek se přirozeně neubrání nikdy ani Jaromírova maminka Anna, které se přezdívá mama Džegr.

Ta měla na partnerky svého syna vždy poměrně jasné názory. Před pěti lety řekla, že by si pro Jardu přála starší partnerku, která mu vytvoří stálé zázemí, a zároveň přiznala, že nejlepší vztahy měla s Jaromírovou první přítelkyní Ivou Kubelkovou. Marně už několik let čeká na vnoučata, která by si moc přála, ale těžko říct, jak to s dětmi vidí právě Jarda.

Jak vypadají a co dělají Jardovy krásné expartnerky nyní?

Iva Kubelková

Česká moderátorka a zpěvačka chodila s hokejovou hvězdou v letech 1996 až 1999. Byla po jeho boku v dobách raketového vzestupu jeho slávy, když hrával za Pittsburgh Penguins nebo když s národním týmem ovládli zimní olympijské hry v Naganu.

Kvůli lásce jako trám dokonce lhal týmu v NHL. Předstíral zranění, aby s Ivou mohli odletět na Bahami. Po návratu z dovolené se zranil doopravdy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Velká láska skončila po třech letech. Často se spekuluje, že pokud by se potkali později, určitě by spolu zůstali. Moderátorka již několik let žije s Georgem Jiraskem a mají dvě děti.

Nicol Lenertová

Krátkovlasá Nicol byla nejkratším Jaromírovým románkem. Letní hokejovou pauzu strávil Jaromír po boku sympatické televizní moderátorky. Po Jardově odjezdu zpět za oceán se pár rozešel.

nicol lenertová

Zdroj: Daniel Černovský / CNC / Profimedia

Říká se, že je jediná partnerka, která Jaromíra opustila. Všechny ostatní rozchody měl údajně zapříčinit hokejista.
V roce 2002 z Novy pláchla do USA. Aktuálně pracuje jako mluvčí OZP a vychovává dva syny.

Andrea Verešová

Slovenská modelka byla s hokejovým bohem čtyři roky, od roku 1999 až do roku 2003. Andrea za ním lítala po světě, do toho sama dělala modeling a ještě studovala. Společně poznávali Ameriku a svět za velkou louží.

Jaromír se chtěl už usadit a Andrea se cítila na rodinu ještě mladá. Pár se rozešel v dobrém, ale i přesto spolu od té doby nemluvili ani se neviděli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Andrea vypadá dnes lépe než před lety. Má vlastní značku oděvů a s movitým manželem mají dvě děti.

Lucie Borhyová

Jako by televizní moderátorky byly pro Jaromíra jako červená barva pro býka. Okatá blondýnka Jaromíra okouzlila v roce 2004. Románek trval dva měsíce a byla to láska na první pohled, jak řekla Lucie v jednom rozhovoru.

Vztah s Lucií byl sice krátký, ale o to vášnivější. Bohužel Jaromírovi ani Lucie nebyla dost dobrá a vztah příliš dlouho netrval.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Lucie je stále velmi krásná a je stálicí Televizních novin po boku Reye Korantenga. Má dvě děti a žije s o deset let mladším přítelem Michalem Smečkou.

Inna Puhajková

S původem ukrajinskou modelkou byl kladenský útočník zatím nejdéle. Celých šest let strávili společně a zdálo se, že se Jaromír konečně usadí. V letech 2006 až 2012 tvořili pár a Inna ho věrně následovala jako pravá hokejová partnerka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

Byla po jeho boku i během triumfálního úspěchu na mistrovství světa v roce 2010 nebo během přestupu z NHL do KHL.
Po rozchodu se stala sportovní moderátorkou a zatím je svobodná a bezdětná.

Veronika Kopřivová

Předposlední partnerkou byla kadeřnice z Teplic Veronika Kopřivová. Společně překonali i skandály poté, co vyplula na povrch Veroničina minulost s tančením u tyče.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

Účastnice České Miss 2012 trávila s Jaromírem většinu času na Floridě, když hrával za Florida Panthers. Tam odtud začala do Čech dovážet oblečení a rozjela vlastní podnikání. Často o ní Jaromír říkal, že je to ta pravá.

Rozešli se v roce 2019 po čtyřech letech. Aktuálně žije Veronika s Miroslavem Dubovickým, s nímž očekává prvního potomka.

Dominika Branišová

Aktuálně je po boku Jardy mladičká Dominika. Pár dělí věkový rozdíl třiadvaceti let. Dominika je úspěšnou modelkou, která jezdí fotit po celém světě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Branišová (@dominikabranisova)

Pár spolu tvoří od loňska, v létě byli vyfocení poprvé ve Špindlerově Mlýně a od té doby všichni čekali na oficiální potvrzení. Poprvé se s Dominikou oficiálně pochlubili fotkou z Jaromírových narozenin.

Na fotkách jim to společně sluší, ačkoli Dominika vypadá spíše jako dcera než přítelkyně.

Autor: Karel Horák


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články