Tuto stránku Lewise Hamiltona ještě neznáte. Ukážeme vám, jakým způsobem baví celý svět

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Hamilton Lewis
Zdroj: cristiano barni / Shutterstock.com

Mistr světa Formule 1 posledních čtyř let je kromě rychlých vozů také velkým milovníkem psů. Se svými čtyřnohými mazlíčky tráví veškerý volný čas a na sociálních sítích jim zajistil velkou fanouškovskou základnu.

Britský rodák a celkem šestinásobný mistr v závodech Formule 1 byl ve výběru rasy svých pejsků patriotem. Vybral si totiž plemeno anglického buldoka.

Tato rasa má v Anglii dlouhou historii, vznikla křížením mastifů a teriérů. Tito psi mají velmi přátelskou povahu, ale často trápí zdravotní problémy. O tom se mohl přesvědčit i slavný pilot F1.

Místo dětí pejsci

Jeho čtyřnozí kamarádi si žijí jako v bavlnce a se svým páníčkem tráví každou volnou minutu. Starší pes Roscoe dokonce dostal povolení pohybovat se ve stájích slavné F1.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton)

Mladší šestiletou fenku Coco Lewis adoptoval jako malé, ale dost nemocné štěně. Rozhodl se ji zachránit a náročnou léčbu financoval. Fenka se uzdravila a svému páníčkovi dělala velkou radost.

Se svými pejsky Lewis prožíval všechny události během roku. Při oslavách Halloweenu je dokonce oblékl do legračních oblečků a společně s dalšími pejsky se Coco a Roscoe jako dýně a kladivoun vydali koledovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton)

Těší se velké popularitě v online světě

To, že se pejsci stali v podstatě středobodem jeho soukromého vesmíru, potvrzuje i fakt, že jim založil vlastní instagramový účet, kde stihli nasbírat téměř tři sta tisíc fanoušků.

Roscoe i Coco se svým milovaným pánem chodili do práce, cestovali po světě a užívali si volné chvíle strávené odpočinkem na gauči nebo aportováním balonku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton)

Loni v létě ale Lewis bohužel o svou zachráněnou fenku přišel. Šestiletá Coco zemřela zřejmě na infarkt. Smutná událost závodníka velmi zasáhla.

Péče o zdraví jeho momentálně jediného pejska se stala prioritou. Roscoe tak po vzoru svého pána přešel na čistě rostlinou stravu a má to pro něj zatím velmi dobré benefity. Zlepšila se mu srst, nemá problémy s dýcháním a tolik se nepřehřívá.

Ačkoliv už oslavil osmé narozeniny, je díky novému životnímu stylu znovu jako štěňátko a slavný pilot doufá, že mu bude dobrým kamarádem ještě dlouhé roky.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články