Tady utonutí nehrozí. Podívejte se, jaké vnady ukázala Zuzana Belohorcová na Tenerife

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zuzana Belohorcova
Zdroj: Profimedia

S teplým počasím přichází i vlna fotografií celebrit, které se ve velkém vydávají za hranice s touhou se po dlouhé zimě zahřát. Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová potěšila fanoušky fotografiemi ze zasluněného Španělska, kde však netráví pouze dovolenou, nýbrž se tam s rodinou přestěhovala.

Zuzana Belohorcová je slovenská moderátorka, která ví, jak si fanoušky získat se vším všudy. Nejvíce se proslavila na obrazovce televize Markíza, kde se z moderátorky zpráv o počasí proměnila v moderátorku pořadů pro dospělé.

Osvěžení v bazénu

Horké počasí ve španělském Tenerife donutilo moderátorku svlažit své tělo v bazénu. Zuzana se rozhodla při pobytu u vody vyfotit, a fanoušci tak měli možnost vidět moderátorku v plavkách.

„Tenerife je nádherný ostrov, který toho nabízí opravdu mnoho. I když jsem se života na ostrově vždy obávala, musím přiznat, že je tady krásně a některá zákoutí ostrova mě doopravdy chytila za srdce. Či setrváme, nebo ne, ukáže čas,“ uvedla Belohorcová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Aby si moderátorka udržela skvělou postavu a mohla chodit v plavkách úplně každý den, rozhodla se pro pravidelné cvičení v posilovně. Fotkami se soukromým trenérem se již několikrát pochlubila na svém instagramovém účtu.

Před pár dny se také moderátorka u jednoho ze svých příspěvků svěřila s tím, jak je na tom s plaváním. „I když nejsem zrovna nejlepší plavec, blízko moře se cítím jako ryba ve vodě,“ uvedla u příspěvku.

Život na novém místě

Na ostrov se Belohorcová s rodinou přestěhovala teprve nedávno a na život na ostrově si teprve společně zvykají. Její potomci musejí na Tenerife navštěvovat místní školu a učit se novému jazyku.

S manželem Vlastimilem Hájkem a dětmi však podle všech dostupných informací zvládají přemístění na ostrov na výbornou a začínají se mnohem více cítit jako doma.

Rodinka podniká na Tenerife nejrůznější výlety. Jeden z posledních byl například noční výlet pod sopku El Tiede, další pak do vodního světa, kde děti měly možnost vyřádit se na sto procent.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články