Syn zpěváka Jona Bon Joviho zdědil tátův šarm a zlomí nejedno dívčí srdce. Jejich podoba je takřka neuvěřitelná

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jon Bon Jovi
Jon Bon Jovi

Zakladatel skupiny Bon Jovi a známý zpěvák, jehož vlastní jméno zní John Francis Bongiovi, byl a dodnes je snem mnoha dam. Charismatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem měl však odjakživa oči jen pro jednu ženu, se kterou dnes vychovává čtyři děti.

Jeho vyvolenou se stala Dorothea Hurley, se kterou se poznal už na střední škole. Ačkoliv randila se spolužákem, Jon se nevzdal a krásnou Dorotheu si nakonec získal. Vzali se po devítileté známosti v roce 1989.

Z Jona se mezitím stal frontman úspěšné kapely a také sen mnoha fanynek. Jeho srdce však zůstalo věrné manželce.

Rodina na prvním místě

V roce 1993 se jim narodila první dcera Stephanie. Ta se dočkala tří bratrů, Jesse, Jacoba a Romea. Ačkoliv musel Jon trávit spoustu času na koncertních turné, rodina pro něj byla vždy prioritou.

Své děti se snažili vychovávat mimo svět showbyznysu, který Jon považuje za své pracovní prostředí. V soukromí je obyčejný táta pro své čtyři děti. Nejstarší dcera Stephanie i tak čelila problémům s drogami a v roce 2012 se málem předávkovala.

Chlapi sobě na hřišti

Syn Jesse se snaží prosadit na poli vína. Má vlastní značku Hamptons Water a otec mu s byznysem pomáhá. Syn Jacob právě dokončil střední školu a nastoupil na univerzitu.

Zdroj: Profimedia

Nejmladší Romeo letos oslavil šestnácté narozeniny a s rodiči se na oficiálních akcích příliš neobjevuje. Společně se svými bratry a otcem rádi tráví volný čas na fotbalovém hřišti.

Zatím to nevypadá, že by se některý z Jonových potomků chtěl dát na pěveckou kariéru, ale co není, může být.

Intenzivní rodinný čas si užili všichni společně během letošní jarní karantény, kterou strávili ve svém domě v New Jersey.

Jon Bon Jovi oslavil už osmapadesáté narozeniny a s manželkou měli v září jednatřicáté výročí svatby. Receptem na dlouhé manželství je podle něj hlavně respekt.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články