Fanynky srazil na kolena fakt, že proutník Barney preferuje muže. On si přesto obstaral děti, které mají jeho rysy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Neil Patric Harris
Neil Patric Harris

Jak už to tak bývá, ti největší proutníci z televizních obrazovek jsou v soukromí úplní beránci. Stejně tak to je i u Neila Patricka Harrise, který nejenže žije v harmonickém manželství, ale prožívá i dokonalou rodinou idylu s dcerou a synem.

Sedmačtyřicetiletý americký herec Neil Patrick Harris se proslavil především díky komediálnímu seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kde si střihl roli sukničkáře Barneyho Stinsona. V reálném životě je ale věrným partnerem.

Coming out a šok pro obdivovatelky

V roce 2006, kdy byl na vrcholu své kariéry a bulvár se začal zajímat i o jeho soukromí, vyšel ven s intimní zprávou, a to, že ve vztahu preferuje muže. Jeho partnerem byl v té době už dva roky herec David Burtka.

Na předávání cen Emmy v roce 2007 už tak přišli ruku v ruce jako pár.

O tři roky později oznámili, že se z nich stanou díky náhradní matce rodiče. Tatínky se stali oba, protože v rámci umělého oplodnění měli každý své embryo a obě se uchytila.

Dvojčata Harper Grace a Gideon Scott se narodila v říjnu roku 2010. O rok později se pár zasnoubil a v roce 2014 se z nich stali manželé.

Rodičovství si hvězda známého sitcomu nemůže vynachválit. Sice si občas postěžuje, že je z dětí i unavený, ale pocit, když se vrátí domů z práce a děti se mu vrhnou do náruče, je k nezaplacení.

Zdroj: Profimedia

S manželem mají ve vztahu role rozdělené. Zatímco David je ten hodný, který děti rozmazluje, Neil nemá problém zvednout hlas a být přísný.

Děti na prvním místě

Dětem se snaží věnovat veškerý svůj volný čas a je k nim velmi otevřený. V debatách jim rád odpoví na vše, co chtějí vědět. Zároveň je ale drží zkrátka z hlediska materiální stránky.

Ačkoli by jim díky své popularitě a práci mohl dopřát cokoli, dětem se snaží vštípit, že nic v životě není zadarmo.

Z roztomilých dvojčátek se vyloupli velký kluk a slečna, kteří letos v říjnu oslavili už desáté narozeniny. Rodina je stále harmonická a rodičovství partnery ještě více stmelilo.

Neil totiž obdivuje, jak jeho manžel péči o dvojčata zvládá. Tak jako jiní rodiče i oni jsou na své ratolesti velmi pyšní. Uvidíme, zda se z dětí také stanou herci, nebo zvolí jinou profesní dráhu.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články