Syn Pierce Brosnana se otci nepodobá. Vypadá jako přerostlý John Lennon, z této podoby se budete řezat smíchy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pierce Brosnan
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Potomci bývalého agenta 007 Pierce Brosnana jsou velmi pohlední mladí muži, kteří rozhodně mají světu co nabídnout. Starší Dylan se původně rozhodl realizovat ve filmovém štábu a je z něj vystudovaný kameraman. Náhoda ho ale zavedla do úplně jiné branže, kde se rozhodně neschovává za velký objektiv.

Oblíbený herec Pierce Brosnan, který se proslavil především jako představitel Jamese Bonda, neměl lehký život. V dětství si užil své a trpěl nedostatkem sebevědomí.

Velká ztráta a nový začátek

Když se na něj usmálo štěstí a začal se jako herec objevovat na filmovém plátně, přišla velká rána v soukromí. Jeho milovaná manželka Cassandra totiž podlehla rakovině vaječníků a celý svět se pro něj proměnil do odstínů černé.

Světlem na konci tunelu pro něj byly děti, které adoptoval, a od roku 1994 také Keely Shaye Smith, jeho nová partnerka a osudová žena.

Stal se z něj James Bond a s Keely stvrdili svou lásku početím syna Dylana, který se narodil v lednu roku 1997. Nezůstal jedináčkem, rodiče mu o čtyři roky později nadělili bratra Parise.

Rodina ho vždy držela nad vodou

Z otcova předešlého manželství má Dylan ještě tři nevlastní sourozence. Bohužel sestra Charlotte stejně jako její matka podlehla rakovině vaječníků, to jeho otce opět srazilo na zem.

Měl ale důvod se zvednout, tím byla jeho nová rodina a dva šikovní synové. Z obou totiž vyrostli pohlední mladíci.

Zdroj: Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com

Ačkoliv se Dylan na studiích specializoval jako kameraman, kariéru rozjel v úplně odlišném odvětví. V Malibu si totiž kdysi jeho andělské tváře všiml jeden z módních návrhářů a Dylan se ještě během studí objevil na přehlídkovém mole.

Kameraman s vizáží modela

V tomto odvětví zaznamenal velký úspěch a později se stal tváří prestižních světových značek jako Saint Laurent, Moschino nebo Dolce a Gabbana.

Nezanevřel ani na svůj vystudovaný obor a na svém kontě má pár krátkých filmu. Pustil se i do světa muziky, je členem kapely Raspberry Blonde.

Svému mladšímu bratrovi jde dobrým příkladem, i Paris se už totiž objevuje na přehlídkových molech. Jako sourozenci fungují skvěle. Loni se z nich dokonce stali ambasadoři na Zlatých glóbech.

Poprvé v historii tohoto ceremoniálu zastávali post sourozenci a šlo jim to skvěle. Pierce tak může být na své syny právem hrdý.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články