Syn seriálového Herkula už přerostl svého otce. Překvapí vás svými ženskými rysy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Herkules
Zdroj: Profimedia

Děti slavných rodičů možná mají lepší podmínky pro nastartování kariéry, ale když se rozhodnou pokračovat v rodinné tradici, srovnávání se nevyhnou. Stejně tak je tomu u nejmladšího syna seriálového Herkula Kevina Sorba. Braeden Sorbo po otci zdědil vzhled i talent. Jak je na tom s hereckou kariérou?

Americký herec Kevin Sorbo se proslavil zejména v devadesátých letech, kdy na televizních obrazovkách zářil v seriálu Herkules. Se svou urostlou postavou a velmi pěkným obličejem se stal idolem mnoha žen.

Svalovec už od mládí

Dětství prožil v Minnesotě a na střední škole vynikal zejména ve sportu. Hrál americký fotbal, basketbal, hokej a baseball.

Na univerzitě se přidal k divadlu a poté tři roky strávil na cestách po světě, kde nabral spoustu zkušeností. Objevoval se například v reklamách v Austrálii.

Po návratu svou hereckou kariéru započal v osmdesátých letech v seriálu To je vražda, napsala. Byl také horkým kandidátem na roli Supermana ve stejnojmenném seriálu a agenta Muldera v Aktech-X.

Na osudovou roli si chvíli počkal

V pětidílné filmové sérii o Herculovi se v roce 1994 objevil v titulní roli. Díky úspěchu, který filmy sklidily, se tvůrci rozhodli pokračovat navazujícím seriálem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Braeden Sorbo (@braedensorbo)


Ten byl pro Kevina zlomový. Stala se z něj hvězda, a navíc během natáčení potkal svou budoucí manželku Sam Jenkins. Společně vychovávají tři potomky. Syny Braedena Coopera a Shana Haakena a dceru Octavii Flynn.

Neobvyklý přístup k výchově

Zajímavostí je, že se Sam rozhodla své děti sama učit v domácím prostředí a dnes je hrdou zastánkyní této metody, stejně jako Kevin, který stojí v čele organizace A World Fit For Kids! motivující teenagery, aby se stali mentory pro mladší děti.

Nejstarší syn Braeden v prosinci oslavil devatenácté narozeniny a svému otci se podobá čím dál více. Je z něj pohledný mladík, který už tatínka přerostl a začíná mu šlapat na paty i v profesním světě.

Syn Braeden zdědil krásu i talent

Věnuje se modelingu a měl šanci přičuchnout také k herectví. Objevil se ve třech filmech, z nichž poslední westernové drama Miracle in East Texas se dostalo k divákům v roce 2019.

V dnešní době je ale velmi důležitá také prezentace na sociálních sítích, a právě tam je Braeden také úspěšný. Snaží se prorazit i skrze videa z běžného života na platformě YouTube. Jeho instagramový účet čítá necelých třicet tisíc sledujících.

Potenciál má Braeden rozhodně velký a uvidíme, v jakém odvětví se mu podaří prorazit. Ať už to bude modeling, herectví, nebo se z něj stane influencer, otec Kevin na něj bude určitě moc pyšný.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články