Syn Pierce Brosnana je ještě větší fešák než jeho otec. Posuďte sami

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Brosan Pierce
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Charismatický herec s irskými kořeny Pierce Brosnan se nejvíce proslavil díky své roli agenta 007. Jeho nejmladší syn Paris se potatil, ale rozhodl se prosadit v jiné branži.

Tmavovlasý modrooký Ir se narodil v roce 1953 a od čtyř let vyrůstal se svými prarodiči, protože matka musela pracovat v Londýně.

O prarodiče brzy přišel a poté žil nějakou dobu v Londýně s matkou. Když ho její manžel vzal poprvé do kina, bylo velkou náhodou, že vybral zrovna bondovku Goldfinger.

Bond ho provázel od dětství

Rozhodl se stát hercem a netušil, že jednou bude na filmových plátnech zářit jako agent 007. Čekala ho ale ještě dlouhá cesta, v šestnácti se totiž osamostatnil a začínal v pouličních divadelních spolcích.

V Londýně se na počátku osmdesátých let setkal s australskou herečkou a Bond girl z filmu Jen pro tvé oči Cassandrou Harris, kterou si brzy vzal, a právě ona ho později představila tvůrcům oblíbených akčních filmů.

Začala se psát lepší kapitola jeho profesního života. Dříve než se stal agentem 007, byl detektivem v seriálu Remington Steele a první nabídku na roli v bondovce Dech života musel právě kvůli této roli odmítnout.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

Životní tragédie a nový začátek

Když Pierce Brosnan v roce 1991 po jedenácti letech manželství přišel kvůli rakovině o svou milovanou manželku Cassandru, těžko se vzpamatovával a myslel si, že už se nikdy neožení.

Do jeho života ale o pár let později vstoupila novinářka Keely Shaye Smith a zamiloval se až po uši. Ve stejné době se z něj stal proslulý agent 007 a toužily po něm stovky žen po celém světě.

Jeho srdce už ale patřilo jen Keely. V roce 1997 se jim narodil první syn Dylan a o čtyři roky později další chlapec Paris.

Nejmladší syn je krasavec

Z předchozího manželství mu zůstaly tři nevlastní děti, kvůli kterým dlouhou dobu odkládal sňatek s Keely. V roce 2001 ale nakonec sňatek přece jen proběhl.

Z nejmladšího syna Parise vyrostl krásný mladý muž, který sklízí úspěchy ve světě módy, kde se už pár let pohybuje. Objevil se na obálce prestižního časopisu a svého otce vzal v minulosti jako doprovod na londýnský Fashion Week. Pierce je na svého syna právem hrdý.

Autor: Karolína Stoczková


Související články