Dcera Bona Voxe je překrásná brunetka, kterou už jste určitě v nějakém filmu viděli. Ukážeme vám, jak vypadá

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
bono vox
Zdroj: Profimedia

Jednu z největších irských ikon by brzy mohl zastínit vlastní potomek. Bono Vox, frontman skupiny U2, má totiž dceru, která je vycházející hereckou hvězdou. Objevila se dokonce i v seriálu platformy Netflix.

Zpěvák skupiny U2 Bono Vox má čtyři dospělé děti. Syn Elijah se také rozhodl pro hudební dráhu, čehož si všimla nejen hudební média. V poslední době se však mluví zejména o jeho dceři Eve, která se rozhodla věnovat herectví.

Eva se narodila v létě roku 1991 jako Memphis Eve Sunny Day Hewson. Pro svou profesionální kariéru se ale rozhodla vystupovat jen jako Eve Hewson.

Hudební klipy i filmy

Vystudovala herectví v New Yorku, zahrála si v řadě filmů a hudebních videí. Debutovala v roce 2005 snímkem Lost and Found.

Ve videoklipu formace The Script k singlu For the First Time se také objevila. Tehdy jí bylo devatenáct let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eve Hewson (@memphisevehewson)

Jen o rok později byl uveden film Tady to musí být, kde se představila po boku Sean Penna.

Vidět jsme ji mohli i v několika televizních pořadech. Uznání se jí dostává nejen v Irsku a Americe, ale postupem času se povědomí o ní rozšiřuje všude po světě.

Po boku Toma Hankse

Střihla si například roli Marian ve filmu Robin Hood z roku 2018. Objevila se také ve filmech Tesla, The True Adventures of Wolfboy nebo Most špiónů Stevena Spielberga v hlavní roli s Tomem Hanksem.

Aktuálně se nejvíce mluví o snímku Ví o tobě (v originále Behind Her Eyes), šestidílném psychologickém thrilleru, který je k vidění na platformě Netflix.

Autor: Marek Slanina


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články