Syn Pamely Anderson si ze života nese pořádný škraloup. Po boku své matky vypadá jako libový frajírek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pamela anderson pobrezni hlidka
pamela anderson pobrezni hlidka

Brandon Thomas Lee se narodil 5. června 1996. Už odmalička bylo jasné, že se v médiích proslaví, ačkoli se jim zpočátku dost vyhýbal. A to především kvůli své rodině, která v médiích nejednou vyvolala poprask.

Otcem Brandona je hudebník Tommy Lee, který se mimo hudební odvětví proslavil především jako manžel známé herečky.

Tou není nikdo jiný než Pamela Anderson, modelka a sexsymbol 90. let 20. století.

Jejich syn se dlouho snažil zůstat mimo záběr jakékoli kamery. Jeho rodiče totiž měli právě kvůli médiím spoustu problémů, dokonce se na veřejnost dostaly i záběry z jejich intimního života.

Po rozvodu rodičů vycházel spíše s matkou

Na muže měla Pamela vždy smůlu. Celkem se vdala pětkrát. S nevlastními otci Brandon nikdy příliš nevycházel. Se svým vlastním měl ale asi nejhorší vztah.

Jak jemu, tak i jeho matce vadilo především to, že je Tommy Lee alkoholik. Právě to mohlo být jedním z důvodů rozvodu. Když na vlastního syna hudebník podal trestní oznámení, trvalo nějaký čas, než vyšlo najevo, na čí straně je pravda.

Tommy Lee ohlásil, že ho jeho syn napadl a zbil. Také tvrdil, že má Brandon přístup ke střelným zbraním.

Zdroj: Profimedia

Ukázalo se, že je to oboje pravda. Střelné zbraně však rodina vlastnila legálně. Otce Brandon napadl v sebeobraně, protože byl Tommy Lee opilý a s rvačkou si začal.

Přesto byl vyšetřován za domácí násilí a pozornosti médií se nevyhnul. Ačkoli to zřejmě nebyla jeho vina, získal škraloup, kterého se jen těžko zbavuje.

Po dovršení plnoletosti se dal na modeling

Ačkoli se snažil médiím vyhýbat, nakonec se Brandon rozhodl využít toho, co podědil po matce. Se svým sexappealem se pro něho role modela stala přirozenou.

Kromě modelingu se Brandon věnuje také herectví, v současné době se na televizních obrazovkách objevuje například v americké reality show The Hills: New Beginnings.

Možná to je jedním z důvodů, proč Brandon se svým otcem nevycházel. On podle jeho matky totiž žárlí na to, že syn zdědil její krásu.

Dnes se čtyřiadvacetiletý muž, který se proslavil z části díky rodičům, zčásti díky vlastnímu talentu, dál věnuje hraní v televizi a modelingu.

Jeho vztah s otcem se podle všeho nikdy nezlepší, ale Pamela Anderson ho podporuje v každém jeho životním kroku, stejně tak, jako svého druhého syna.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články