Adopce nevyšla, tak si se svým partnerem děti zakoupili. Takto vypadá koupený syn Eltona Johna

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Elton John
Elton John

Nejslavnější gay pár planety tvoří bezpochyby anglický zpěvák Elton John a jeho manžel David Furnish. Oba toužili mít děti, a jelikož to přirozeně v tomto případě nešlo, rozhodli se využít náhradní matku. Na kolik peněz založení takové rodiny přijde a jak se dnes synové mají?

Sir Elton Hercules John je známý anglický zpěvák, který se narodil v roce 1947 v Londýně pod jménem Reginald Kenneth Dwight. Od dětství byl hudebně nadaný, ve čtyřech letech hrál na klavír a od jedenácti studoval na Královské akademii hudby.

Zpěvák, který miluje muže

Ačkoliv se ze začátku živil hrou na piano v hospodách, později se z něj stal jeden z nejúspěšnějších sólových umělců v historii populární hudby.

Jméno Elton John si vybral podle Johna Baldryho a saxofonisty Eltona Deana, kteří s ním působili ve skupině Bluesology.

Nikdy se netajil tím, že ho více než ženy přitahují muži, a od roku 2005 žije v registrovaném partnerství s o patnáct let mladším Davidem Furnishem.

Společně vždy toužili po kompletní rodině. Nejdříve se pokoušeli dítě adoptovat, ale bohužel nebyli úspěšní.

Rozhodli se tedy využít služeb Centra náhradního mateřství v kalifornském Encinu. V roce 2010 se jim společný sen začal plnit, protože jim náhradní matka porodila prvního syna Zacharyho.

Zdroj: Profimedia

O dva roky později jim stejná matka porodila druhého syna Elijaha. Kdo je biologickým otcem synů také tají, sperma prý darovali oba a oba jsou také zapsaní jako rodiče v rodných listech chlapců.

Kmotrou se stala neméně slavná Lady Gaga, kterou chlapci dnes oslovují Gagamother.

Rodina ho vyšla na pěkný balík

Za prvního syna zaplatil pár v přepočtu přes půl milionu korun, za druhého Elijaha ještě o sto tisíc víc. Rodina žije od roku 2012 v krásné vile v Beverly Hills v přepočtu za téměř sto padesát milionů korun.

Přestože se jedná o vysoké sumy, Eltonův majetek je odhadován na více než šest miliard a může si takový život dovolit.

Kompletní rodinou se stali v roce 2014, kdy bylo v Anglii uzákoněno manželství dvou mužů, což tito dva ihned využili a vzali se.

Idyla ale dlouho nevydržela, protože hned o rok později se začalo spekulovat, že je David Eltonovi nevěrný, což dokonce jeho milenci potvrdili.

Jako správní rodiče ale tuto krizi ustáli a s chlapci si i nadále užívají rodinný život. Mladší Elijah letos oslavil osmé narozeniny a z obou chlapců jsou šikovní školáci. Snad budou mít se svými otci lepší vztah, než měl John se svými rodiči.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články