Syn Morgana Freemana je věrnou kopií svého otce. Jejich podoba je naprosto fenomenální

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Morgan Freeman
Morgan Freeman

Rozdíl ve tváři slavného herce Morgana Freemana a jeho nejstaršího syna byste hledali marně. Jsou si velmi podobní. Jak se Alfonsovi žije s nálepkou „syn slavné hvězdy“ a ovlivnilo to nějak volbu jeho povolání?

Alfonso Freeman Rene se narodil v Los Angeles v roce 1959. Jeho matkou je Loletha Adkins. Po studiu na prestižních školách v Los Angeles se rozhodl jít ve šlépějích svého otce.

Od divadla k filmu

Začínal na divadelních prknech, kde nasbíral nejen herecké, ale také pěvecké zkušenosti. Na první filmovou příležitost si ale musel počkat až do devadesátých let.

Začít ale nemohl lépe, protože se po boku svého otce objevil ve filmu Vykoupení z věznice Shawshank, který dodnes vévodí filmovým žebříčkům.

Zdroj: s_bukley / Shutterstock.com

Dalším skvělým počinem bylo účinkování ve filmu Sedm, jak jinak než boku otce. Několik let si od společného filmového účinkování dali oddych, aby si v roce 2007 mohli ve filmu Než si pro nás přijde zahrát otce se synem.

Ve stínu otce

Ačkoliv Alfonso vždy stojí v závěsu za svým slavným otcem, mají spolu skvělý vztah a otec je i přes všechny aféry a skandály jeho velkým vzorem.

V soukromí se v roce 1982 oženil a s manželkou Cynthií nadělili Morganovi tři vnuky. Manželství se ale po sedmi letech rozpadlo.

Alfonsovi je už téměř šedesát let a s přibývajícími vráskami se otci podobá čím dál více. Uvidíme, jestli se někdy dočká větších filmových příležitostí než jako křoví svého otce.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články