Syn Jasona Priestleyho roste do krásy. Vypadá to, že brzy předčí svého otce a ženy mu budou zobat z ruky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jason Priestley
Jason Priestley

Herec Jason Priestley je známý především ze seriálového hitu devadesátých let Beverly Hills 90210. Tam si zahrál dospívajícího hezouna Brandona z rodiny zbohatlíků, žijících v prominentní čtvrti v Los Angeles. Jak se daří jeho malému synkovi a je možné, že uvidíme za pár let dalšího Brandona?

Jason se narodil v roce 1969 v kanadském Vancouveru. Už v pěti letech se díky své matce Sharon dostal k herectví a chytlo ho to. V pubertě, kdy už měl za sebou několik reklamních rolí, se na nějaký čas zamiloval do hokeje.

Nechal si narůst dlouhé vlasy, kašlal na to, jak vypadá, a do osmnácti let se pohyboval mezi školou a sportovištěm.

Sport střídal s herectvím

V osmnácti mu začalo herectví chybět a vrátil se k němu. Opět natáčel reklamy a později se přesunul do seriálu. Nejprve přišly menší epizodní role v seriálech 21 Jump Street a MacGyver.

V roce 1990 byl vybrán do role Brandona Walshe a okamžitě se z ně stal idol dívek po celém světě. Za roli byl dokonce dvakrát nominován na Zlatý glóbus.

Svůj vzhled využíval i k okouzlení žen. Stihl se oženit, rozvést a milostné románky měl i s kolegyněmi ze seriálu.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Štěstí potkal až v roce 2000 v ulicích Londýna, kde při čekání na zelenou u semaforu potkal čerstvě vystudovanou umělkyni Naomi Lowde. Dali se dohromady a Naomi ho zachránila před problémy, které měl s rostoucí láskou k alkoholu.

Syn je sportovně nadaný

V roce 2005 si řekli své ano při soukromém obřadu na Bahamách. Dnes s ní vychovává dvě krásné děti. Třináctiletou Avu Veronicu a jedenáctiletého syna Dashiella.

Rodičovství si velmi užívá i přes svůj nabitý pracovní program. Dnes se věnuje hlavně režii a volný čas kromě rodiny věnuje automobilovému závodění.

Snaží se vybírat si role v takových projektech, aby se líbily i dětem. Mladší syn Dashiell je celý tatínek, tak uvidíme, jestli bude za pár let také idolem a lamačem dívčích srdcí.

Zatím se velmi úspěšně angažuje na poli sportovním. Jako gymnasta předvádí v tělocvičně obdivuhodné kousky. Do řemesla už začíná fušovat i tatínkovi a občas mu na natáčení zasedne režisérské křeslo.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články