Syn Davida Beckhama svírá v rukách tasmánského čerta. Netradiční domácí mazlíček vypadá k zulíbání

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
David Beckham
David Beckham

Victoria a David Beckhamovi tvoří jeden z nejpopulárnějších a nejstabilnějších párů v celé Británii. Jsou spolu už více než dvacet let, vychovávají čtyři děti a mají nespočet domácích mazlíčků. Jaké zvířátko si domů přinesl jejich syn Cruz Beckham?

Než se dočkali vytoužené holčičky Harper, zplodili David a Victoria tři syny. Nejstarší Brooklyn letos oslavil jednadvacáté narozeniny a je zasnoubený. Osmnáctiletý Romeo rozjíždí modelingovou kariéru. Patnáctiletý Cruz zase zdědil hudební talent po mamince.

Dívčí jméno a zlato v hrdle

Cruz se narodil během otcova angažmá ve španělském Madridu. Už výběr jména napovídá, že rodiče toužili po holčičce, protože jméno Cruz ve Španělsku dostávají převážně dívky.

Od dětství ho to velmi táhlo k hudbě. Když mu byly čtyři roky, vystřihl bravurní taneční číslo na pódiu v rámci Spice Girls Tour a strhl na sebe pozornost celého publika.

Zdroj: Profimedia

V roce 2016 se spojil s manažerem Justina Biebera a pro charitativní účely natočil svůj první singl. Victoria se nedávno na sociální síti pochlubila videem, kde Cruz velmi procítěně zpívá.

Zřejmě tak módní ikona a bývalá členka jedné z nejúspěšnějších dívčích kapel Spice Girls má svého hudebního nástupce.

Netradiční mazlíček

Nemiluje ale jen muziku. Beckhamovi jsou totiž početná rodina, i co se mazlíčků týče. Jejich tři psi se mají opravdu jako v bavlnce. Dostávají prvotřídní stravu, mají osobního trenéra a spí pod dekami za několik tisíc.

Cruzovi však jen pejsci nestačili a pořídil si také tasmánského čerta. Ačkoliv se jedná o netradičního domácího mazlíčka, vypadá v Cruzových rukách spokojeně. Není pochyb, že ani tasmánský čert u Beckhamových nijak nestrádá a žije si na vysoké noze.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články