Slavný zpěvák Lionel Richie založil profil i svému mazlíčkovi. Tento mrňous připomíná spíše plyšového medvídka

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Lionel Richie
Lionel Richie

Slavný zpěvák má na svém kontě řadu titulů. Je králem romantických balad, otcem tří dětí, a dědečkem dvou vnoučat. Nedávno se z něj stal i majitel malého. Jaký život si s ním užívá jeho psí mazlíček?

Slavný zpěvák Lionel Richie se narodil před jednasedmdesáti lety v americkém státě Alabama. Během své kariéry stihl zazářit hned v několika hudebních žánrech.

Jeho fanoušci ho mají spojeného nejen se soulem a R & B, ale také s popem nebo country.

Otcem na stará kolena

Dnes je otcem tří dětí a dědečkem dvou vnoučat. Jeho poslední partnerkou je o více než čtyřicet let mladší Lisa Parigi, která ho dokonce přiměla přemýšlet o tom, že by se ve svém věku ještě stal otcem.

Ona je totiž vdaná poprvé a zatím nemá žádné potomky. Nakonec ale tento nápad přehodnotili a raději si společně pořídili roztomilého domácího mazlíčka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lionel Richie (@lionelrichie)

Tím se stal pejsek jménem Sylvester, který je podle slov Lisy šéfem celé domácnosti. Lionel mu věnuje veškerou péči, což dokazuji i fotografie. Sylvester vypadá velmi spokojeně a není divu, komu by se taková pozornost nelíbila.

Hvězda internetu

Malý pejsek Sylvestr se také často objevuje na sociálních sítích, a protože byl u fanoušků velmi oblíbený, rozhodli se jeho páníčci, že mu založí jeho vlastní účet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sylvester ? (@sylvester.richie)

Dnes má tento pejsek na svém účtu téměř tři tisíce sledujících, za což by se ani běžný uživatel nemusel stydět.

Se svým slavným páníčkem objíždí svět, když je to možné, a doprovází ho i na různé rozhovory v televizi. Nechme se překvapit, jestli se někdy neobjeví s Lionelem i na pódiu.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články