SuperStar: Michal Šeps šokuje svým neotřelým vzhledem. Z jeho razantní proměny vás bude šálit zrak

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Michal Seps
Zdroj: Profimedia

Do finále druhé řady Česko Slovenské SuperStar se v roce 2011 překvapivě dostal i velký milovník reggae Michal Šeps. Ačkoliv nakonec nevyhrál, neodradilo ho to a hudbě se věnoval i nadále. Jak moc se za deset let změnil a poznali byste ho dnes?

S talentovými soutěžemi se v poslední době roztrhl pytel a mnoho z nás už si nepamatuje jednotlivé výherce, natož soutěžící.

V každém ročníku se ale našel někdo, kdo divákům utkvěl v paměti, a to i přesto, že třeba nevyhrál.

Úspěšné mezinárodní spojení

Od roku 2009 se tvůrci pořadu Česko hledá SuperStar spojili se svými kolegy na Slovensku, a vznikl tak unikátní mezinárodní projekt Česko Slovenská SuperStar.

Spojení pěveckých talentů z Česka i Slovenska se divákům líbilo a v roce 2011 tak běžela druhá řada.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michal Šeps (@michal.seps)

Mezi finalisty se tehdy dostal Michal Šeps, jenž porotu ve složení Pavol Habera, Gabriela Osvaldová, Helena Zeťová a Rytmus zaujal svým neotřelým vzhledem i stylem.

Reggae se stalo populární

Pochází z Trutnova, kde se narodil v roce 1994, odjakživa miloval reggae, a především pak Boba Marleyho.

S barevnou rasta čepicí na hlavě se úspěšně propracoval až do finálových přímých přenosů.

Jeho neotřelý styl, se kterým vkládal prvky reggae i do klasických českých písní, bavil diváky natolik, že to dotáhl až do samotného finále.

Na výhru to nebylo

Tam se utkal s půvabnou blondýnkou Gabrielou Gunčíkovou s hlasem jako zvon a Slovákem Lukášem Adamcem, jenž pocházel z hudebně založené rodiny.

Na úplné vítězství to nedotáhl, rozhodně ale překvapil nejen sám sebe, ale i všechny kolem. Nikdo totiž nečekal, že se reggae stane tak populární.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michal Šeps (@michal.seps)

Těsně po skončení soutěže vydal svou vlastní píseň Setkání s králem a založil skupinu Zimmer Frei. Ta se ale po pár letech rozpadla, aniž by vydala desku.

Stále se věnuje muzice

S další kapelou Tawahedo MoM už desku dohromady dali, ale neshodli se na výběru kmotra, a ještě před jejím vydáním se rozpadli.

Dnes už byste ztřeštěného mladíka ze SuperStar nepoznali, protože Michal se za těch deset let dost změnil.

Z vlasů má dredy, jeho obličej zdobí bradka a díky pár kilům navíc se lehce zakulatil. Jako jediné poznávací znamení mu zůstala rasta čepice, protože reggae je stále velkou součástí jeho života.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články