Manželka Tomáše Berdycha se ukázala v rajcovním korzetu. Pokud máte slabé srdce, raději se nedívejte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tomas Berdych
Zdroj: Profimedia

Poté, co úspěšný český tenista Tomáš Berdych pověsil kariéru na hřebík, má spoustu volného času. Ten mu ale doma zpříjemňuje krásná manželka. Ester Berdych Sátorová je úspěšná modelka a České republice dělá v zahraničí dobré jméno. S její krásnou tváří i postavou se ani není čemu divit.

Rodák z Valašského Meziříčí začal s tenisem už v pěti letech a postupně se propracoval až do profesionální tenisové soutěže, kde začínal v sedmnácti letech.

V roce 2004 na sebe poprvé výrazněji upozornil, když na letních olympijských hrách dokázal porazit světovou jedničku Rogera Federera.

Grandslam na dosah

Za svou kariéru se jednou dostal až do samotného grandslamového finále ve Wimbledonu, ale bohužel nestačil na Rafaela Nadala.

Po Ivanu Lendlovi je ale druhým Čechem, kterému se podařilo postoupit do semifinále dvouhry ve všech čtyřech grandslamech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ester Berdych Satorova ? (@esterberdychsatorova)

Na kurtu mu to vždy perfektně šlo a také slušelo. Téměř dvoumetrový tenista si získal také srdce mnoha fanynek, ale protože ho vždy tenis naplno zaměstnával, neměl možnost si přítelkyni najít jinde než v tomto prostředí.

Tenis mu přinesl i jeho lásky

Devět let tvořil pár s výbornou českou tenistkou Lucií Šafářovou. Znali se od mládí a společně tvořili dvojici i na kurtu. Navzájem se podporovali, ale vztah bohužel nevydržel.

Tomášovou osudovou ženou se nakonec stala Ester Sátorová. Pohledná plavovláska se sice živí jako modelka, ale k tenisu měla také velmi blízko.

Krásná manželka stále pracuje

Pár se v roce 2015 zasnoubil a o pár měsíců později se v Monte Carlu konala veselka. Ester svého manžela doprovázela na turnajích po celém světě a vždy mu z tribun fandila.

Pohledný pár má své trvalé bydliště v přímořském Monaku, ale i po skončení manželovy kariéry stále žijí velmi aktivně a často cestují po světě.

Ester se také naplno věnuje své práci. V modelingu se jí velmi daří a s její parádní postavou se ani není čemu divit.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články