Suchánkovi to na ledě pěkně ujelo. Vtipné video, ve kterém mu z úst létají hromy blesky, vás dostane do kolen

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Michal Suchanek
Zdroj: Profimedia

Prahu v předešlých dnech zasypal sníh. A jak všichni víme, sněhová nadílka dokáže nemile překvapit. Někoho v podobě zasypaného auta, někoho pak pádem na ledě. O tom ví své jeden z českých herců. Podívejte se na video, které vás zaručeně pobaví.

Michal Suchánek je český herec, moderátor a bavič. Po základní škole se s rodiči přestěhoval do Prahy a rozhodl se pro studium herectví. Již na konzervatoři se spřátelil s tanečníkem Richardem Genzerem, se kterým později vytvořil nerozlučnou moderátorskou dvojici.

Video, které vás pobaví

Na hercově instagramovém účtu se objevilo video, které pobavilo nejednoho fanouška. Herec v něm vychází z domu, zatímco telefonuje. Pravděpodobně ale nezvolil nejlepší obuv, která by zabránila pádu na ledě.

Video nazval „Hra Nedokončený telefonát“. Při pokusu dojít do svého vozu se nekontrolovatelně sklouzne po ledové námraze. Při pádu je vidět, že se herec nepříjemně praští do hlavy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michal Suchánek (@suchanek.michal)

Je normální, že se člověk po uklouznutí na ledě pěkně rozzuří. Stejně tak i Michal Suchánek, který hned spustil nadávky. Tato nepříjemná slova raději ani nebudeme vypisovat. Můžete si je však sami poslechnout.

Fanoušci se nad videem nesmírně baví. Příspěvek komentují například takto: „Já vím, že je to zlý, ale… je to první věc, která mi dneska udělala hezčí den.”

Známý český youtuber Vladimír Kadlec se pak pobavil tím, jak herec hned po pádu chňapne po svém telefonu, aby mohl dokončit svůj hovor.

Zábavné okénko na Instagramu

Instagramový účet Michala Suchánka se zábavnými videi jen hemží. Společně s nerozlučným kamarádem a kolegou Richardem Genzerem natáčí videa s názvem Kulendář Míši a Ríši, která fanoušci milují.

Michal Suchánek, známý z oblíbeného pořadu Tele Tele, Partička nebo z filmů, jako jsou Sněženky a machři a Prachy dělaj člověka, má s manželkou Renatou Suchánkovou dvě děti.

Syn Jáchym a dcera Berenika zdědili po otci také smysl pro humor. Na sociálních sítích můžete najít některá zábavná videa dvou sourozenců. A věřte, že je o co stát.

Dcera Berenika se také věnuje umění. V minulosti vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka, s otcem se také objevila v oblíbeném pořadu Show Jana Krause. K vidění byla v muzikálu Muž se železnou maskou, stejně tak jako v některých televizních pořadech.

Rodinka má doma rozhodně o zábavu i talent postaráno. Doufáme, že se herci při pádu nic nestalo, aby nás mohl bavit na sociálních sítích i nadále.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články