Strýcová zvolila na Australian Open nezvyklou přípravu. Podívejte se na její vymakané břišáky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Barbora Strycova
Zdroj: Jimmie48 Photography / Shutterstock.com

Sportovní událost roku klepe na dveře. Australian Open je jeden ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, který se hraje každý rok v druhé polovině ledna. Naše česká reprezentace se pilně připravuje. Bohužel však v omezeném režimu.

Barbora Strýcová je česká profesionální tenistka. V roce 2019 se stala vítězkou ženské čtyřhry ve Wimbledonu, v roce 2016 se stala bronzovou olympijskou medailistkou v ženském deblu na Letních olympijských hrách v Riu de Janeiru.

Povinná karanténa platí pro všechny

Kde jinde by se tenisový turnaj Australian Open odehrával, než v Austrálii. Tam jsou ale zavedena, stejně jako u nás, přísná opatření kvůli pandemii koronaviru.

Austrálie má aktuálně uzavřené hranice pro všechny cestující s výjimkou australských občanů a jejich nejbližších příbuzných. Je samozřejmé, že výjimkou jsou také sportovci, kteří dorazili na velkou sportovní událost.

Před tím, než jim bude umožněn volný pohyb, však musí do povinné čtrnáctidenní karantény. To však může být pro sportovce přítěží, protože v hotelovém pokoji se moc pohybu udělat nedá.

Tenistka si našla svůj způsob

Barbora Strýcová na svém instagramovém účtu sdílí příspěvky, u kterých odpočítává zbývající dny karantény. Ze začátku se svěřila, že změna časového pásma pro ni byl také problém.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbora Strycova? (@barborastrycova)

Tenistce byl na pokoj doručen cyklotrenažér, na kterém může trávit dlouhé chvíle v izolaci. Na sociálních sítích se pochlubila videem, ve kterém stroj sama sestavila.

Že má Barbora smysl pro humor, se potvrdilo před pár dny, když zveřejnila video, na kterém se líčí na večeři, kterou trávila sama na pokoji. K videu dodala: „Trošku jsem se na tu večeři se sebou vyfikla!”

Skoro v cíli

Tenistce zbývají dva poslední dny, než bude mít možnost vyrazit ven a ukázat svým fanouškům krásy Austrálie. Na poslední fotce, která se objevila na jejím instagramovém účtu, se Barbora ukázala ve sportovním oblečením.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Strycova? (@barborastrycova)

Na fotografii má výraz, který mluví za vše. Barbora se nemůže dočkat na skončení karantény. To, že si dávala do těla i posledních dvanáct dnů, je vidět. Její pekáč buchet na fotce přímo září.

My jí budeme přát hodně štěstí a doufat, že se domů vrátí v pořádku.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články