Dcera hokejisty Jiřího Šlégra je neskutečná kočka. Podívejte se na její zářivý úsměv

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jiri Slegr
Zdroj: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Slavný hokejový obránce Jiří Šlégr už sice pár let nehraje, ale roli obránce musí plnit i nadále. A to hlavně pro svou dceru Jessicu, ze které vyrostla krásná slečna. Ačkoliv ji hokejová kariéra jejího otce jistě ovlivnila, rozhodla se, že bude populární sport sledovat pouze z tribuny, a dala se na jinou profesi.

Bývalý hokejový obránce a politik Jiří Šlégr se narodil v roce 1971 v Jihlavě. Svou hokejovou kariéru ale zahájil v severočeském Litvínově, kde odehrál celkem pět sezón.

V roce 1990 se díky svému talentu dostal i do reprezentačního týmu, a proto netrvalo dlouho, než přišla první nabídka ze zámoří. V roce 1992 se dočkal a získal angažmá v kanadském Vancouveru.

Prošel řadou různých angažmá

Postupně prošel NHL, AHL a zahrál si taky v KHL. V roce 2002 měl tu čest zvednout nad hlavu Stanleyův pohár společně se spoluhráči v Detroitu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessi Šlégrová (@jesseslegr)

Kariéru chtěl zakončit už v roce 2010, ale ještě se nechal přemluvit a definitivní tečku udělal až o pět let později v dresu domovského Litvínova, který pomohl zachránit před baráží.

V té době už ale rozjížděl svou další kariéru, a to politickou. V roce 2006 se stal radním v Litvínově a v letech 2010 až 2013 se dostal do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za ČSSD.

Hokej, politika, hokej

Poté, co se vzdal mandátu, začal znovu s politickou stranou Lev 21 a jako místopředseda opět bojoval o přízeň českých občanů.

Politika pro něj asi nebyla to pravé ořechové, protože se opět začal soustředit hlavně na hokejovou branži. V Litvínově vystřídal posty v realizačním týmu i v představenstvu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessi Šlégrová (@jesseslegr)

S první manželkou Kateřinou sice Jiří už dlouhou dobu nežije, ale dohromady je pojí dcera Jessica, která se narodila v roce 2000.

Po rozvodu Jiří dlouho sám nebyl a našel si novou partnerku, kterou se stala modelka Lucie Králová.

Za těch uplynulých dvacet let z Jessiky vyrostla velmi pohledná mladá žena. Není tak divu, že se věnuje modelingu.

Dcera má hokejový vkus

Dlouhovlasá brunetka v minulosti randila s hokejistou Davidem Šestákem a momentálně je její drahou polovičkou opět hokejista.

Je tak jasné, že tatínkova sportovní kariéra měla vliv minimálně na její výběr partnerů.

Tatínek je na svou krásnou dceru určitě velmi pyšný, a to nejen kvůli tomu, že má za partnera hokejistu, ale také proto, že z ní vyrostla opravdu krásná mladá žena.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články