Stmívání: Jacob z upírské ságy zraje jako víno. Po 13 letech vás uhranou jeho temné oči

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jacob Stmivani
Zdroj: Profimedia

Když se Taylor Lautner objevil ve filmu Stmívání, málokdo v něm viděl atraktivního mladíka a konkurenta pohledného Roberta Pattinsona. O pár dílů později se to ale změnilo a začaly po něm šílet davy dívek po celém světě. Jak je to s ním dnes?

Taylor Daniel Lautner se narodil v roce 1992 v americkém státě Michigan. Odjakživa byl sportovně nadaný a jako šestiletý chlapec se začal věnovat karate. O dva roky později reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Měl také rád fotbal a baseball.

Sportovec s uměleckou duší

Vždy ho to ale táhlo také do umělecké sféry, a proto se jako dítě přihlásil na konkurz do reklamy pro Burger King. Sice neuspěl, ale rozhodně to nevzdal. S rodiči objížděl další konkurzy, a dokonce se díky příslibu lepších šancí se synem přestěhovali do Los Angeles.

Štěstí se na něj usmálo po přelomu tisíciletí. Nejdříve se objevoval v seriálech, z těch známějších například Kalifornské léto. V roce 2005 získal hlavní roli v rodinném fantasy snímku Dobrodružství Žraločáka a Lávovky.

Romantický trhák ho proslavil

Celosvětový úspěch zaznamenal v roce 2008, kdy se objevil v dlouho očekávaném fantasy romantickém filmu o upírech Stmívání.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taylor Lautner (@taylorlautner)

Kvůli roli Jacoba Blacka si musel nasadit paruku. Když ji potom v následujících dílech shodil, s představitelem hlavní role Robertem Pattisonem se stali idoly mnoha dívek po celém světě.

Kvůli dalším dílům ale musel také hodně přibrat a vyrýsovat postavu. Ze začátku měli tvůrci obavy, že to Taylor nezvládne a budou ho muset přeobsadit, on ale jako sportovec dokázal přibrat a vyrýsovat jedenáct kilogramů.

Ženy o něj mají zájem

Svůj sportovní um a skvělou postavu později využil také ve filmu Nepolapitelní, kde zvládl všechny náročné scény sám, bez kaskadéra.

Dnes je mu osmadvacet let a pořád je neskutečný fešák. Mezi jeho expartnerky se řadí mnoho žen zvučných jmen jako Selena Gomez, Taylor Swift nebo Lily Collins.

Zatím ho žádná nedostala pod čepec, což se ale rozhodně může změnit, protože již delší dobu randí s blonďatou Taylor Dome.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články