Modrooký krasavec Ian Somerhalder je milovníkem koček. Kvůli manželce preferuje ty čtyřnohé a sluší mu to s nimi

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ian Somerhalder scaled
Ian Somerhalder scaled

Krasavec z Upířích deníků Ian Somerhalder nemá problém adoptovat mazlíčky z útulků. Doma má nejen psy, ale i kočky. A to hned několik. Tento fešák je fanouškům nejvíce povědomý z úspěšného upírského seriálu Upíří deníky. Zde poznal i svou bývalou přítelkyni Ninu Dobrev, ale nakonec si vzal jinou herečku.

Nikki Reed je známá hlavně díky filmové sérii Stmívání. Pár se vzal v roce 2015 a kromě dcery Bodhi má doma ještě několik zvířecích mazlíčků.

Všude jsou chlupy

Herec, který je nepřehlédnutelný hlavně díky svým pomněnkově modrým očím, je velkým milovníkem koček. A to nejen těch dvounohých, ale především těch čtyřnohých.

Doma v Atlantě má hned tři. Přiznává, že někdy to s nimi nemá jednoduché, protože když se probudí, má všude chlupy. I přesto je bezmezně miluje.

Každá z koček je z jiného místa. Jedna je z Havaje, ta je divoká, protože vyrostla v džungli. Další je z New Yorku a třetí z Kanady. A všechny jsou podle Iana a jeho manželky úžasné. Jsou velmi rádi, že zvířata mohou vyrůstat vedle jejich dcery.

Prosazuje práva zvířat

Herec je velkým obráncem zvířat a své sociální sítě využívá, aby lidé co nejvíce adoptovali zvířata z útulků. Ian sám několik koťat odchoval, bez něj by totiž nepřežila.

Zdroj: Profimedia

Říká, že pokud si lidé chtějí vyzkoušet mateřství, mají si nejprve zkusit vychovat kočku. Podle něj jsou kočky velmi soběstačná zvířata, která si umějí poradit, ale zároveň vám dají pocit bezpečí a domova.

Ian je velkým milovníkem zvířat, což dokazuje i tím, že kromě psů a koček má doma ještě tři koně. I přestože cestuje hodně za prací, pokud to jde, bere svá zvířata s sebou. A když je musí nechat doma, velmi se mu po nich stýská.

Ztrátu milovaného zvířete oplakal

Většina lidí se dělí na kočičí nebo psí. Ale Ian Somerhalder je oboje. Vlastní tři kočky a stejný počet psů. V roce 2018 ale měli ještě o jednoho psa víc.

Na rakovinu totiž zemřela jejich milovaná fenka Ira. Německý ovčák se dlouho se zákeřnou nemocí pral, ale nakonec jí fenka podlehla.

Pro slavný manželský pár to byla velká rána a se svou milovanou fenkou se rozloučil i společnými fotkami na sociálních sítích.

Pro oba dva je zvířecí láska alfou a omegou a nedokážou si bez ní svůj život představit. Svým bojem za práva zvířat jdou skvělým příkladem svým fanouškům.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články