Snoubenka Gianluigiho Buffona vypadla z oka jeho bývalce Aleně Šeredové. Podívejte se na tu neskutečnou podobu

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Gianluigi Buffon
Zdroj: sbonsi / Shutterstock.com

V bráně mu to skvěle jde a za svou kariéru už získal řadu cenných titulů. V soukromí má za sebou jeden rozvod a své srdce nakonec místo krásné české modelce daroval italské neméně krásné novinářce Ilarii D’Amico.

Gianluigi Buffon je jeden z nejznámějších italských fotbalistů. V dresu italské fotbalové reprezentace odchytal nejvíce zápasů ze všech fotbalistů. Momentálně hlídá bránu Juventusu Turín.

Dlouhán v bráně

Bezmála dvoumetrový Gigi, jak z ní jeho přezdívka, začínal svou fotbalovou kariéru v Parma FC v roce 1991. O deset let později se odehrál nejdražší brankářský přestup v historii, když Gigiho za padesát milionů koupil Juventus.

Tomuto týmu byl dlouhá léta věrný a získal s ním řadu ligových titulů. Neopustil ho ani po korupční kauze, kvůli které se Juventus propadl do nižší ligy.

Svůj fotbalový sen si plnil i v dresu italského národního týmu. Na mistrovství světa v roce 2006 byl spoluhráčům v bráně takovou oporou, že turnaj po finálovém penaltovém rozstřelu s Francií vyhráli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ilaria D’amico (@ilariadamico_real)

Má napůl české potomky

Soukromý život nejdříve spojil s českou modelkou Alenou Šeredovou. Mají dva syny a v roce 2011 v Praze spolu došli před oltář. O tři roky později následoval rozvod.

Krásnou Češku nahradila neméně krásná italská sportovní komentátorka Ilaria D’Amico. Ta se velmi nápadně podobá Aleně a byla také důvodem rozvodu.

Srdce nakonec získala Italka

Dnes už je půvabná tmavovláska Buffonovou snoubenkou a společně vychovávají syna Leopolda Mattia, který se narodil ještě v době, kdy byl Gigi oficiálně ženatý s Alenou.

Než se Ilaria dala dohromady s Gigim, měla delší vztah s italským realitním developerem a společně vychovávali syna Pietra.

Sedmačtyřicetiletá novinářka vypadá i s přibližující se padesátkou stále skvěle a vedle slavného gólmana jen září.

Autor: Karolína Stoczková


Související články