Zpěvák Ozzy Osbourne má v posteli rušno a chlupato. Čtyřnozí mazlíčci dokonce ladí k jeho stříbrnému účesu

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Ozzy Osbourne scaled
Ozzy Osbourne scaled

Ozzyho Osbournea všichni známe jako Prince temnot a očekávalo by se, že jeho domácím mazlíčkem bude pes nějakého bojového plemene. Opak je ale pravdou. Kterou roztomilou rasu si tento známý zpěvák zamiloval?

Doby, kdy tento metalový zpěvák ukousl hlavu netopýrovi přímo na pódiu, jsou pryč a je z něj milovník zvířat. Mazlíčků už vystřídal nespočet. Když o nějakého přišel, dost ho to sebralo.

Ztráta milovaných mazlíčků ho vždy zasáhne

Dva pejsky mu dokonce zakousli kojoti přímo na zahradě u domu. Když mu v roce 2011 zemřela na Štědrý den čtrnáctiletá čivava Martin, neměl ani chuť něco slavit.

S manželkou Sharon jsou velcí milovníci zvířat a pejsků už měli několik. Největší slabost má jeho manželka pro rasu s názvem pomeranian.

Zdroj: Profimedia

Tato rasa trpasličího pejska se vyznačuje tím, že vypadá jako roztomilý chlupatý medvídek. Ačkoliv s Ozzyho stylem hudby moc neladí, i tak si je zamiloval.

Psí smečka v jednom loži

Slavný zpěvák letos v lednu oznámil, že trpí Parkinsonovou chorobou.

Rodina je mu v těžkých dobách velkou oporou, obzvlášť manželka Sharon a její psí smečka Ozzymu pomáhají zlepšit náladu, když nemůže dělat to, co má nejraději, a to je koncertování.

Momentálně mají doma devět pejsků a všichni s nimi spí v posteli. Ozzy může být jen rád, že manželka nemiluje dogy, protože jedna postel by zřejmě nestačila.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články