Sestra Patrika Schicka je žádaná modelka. Tohle tělo vás dostane do varu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Patrik Schick
Zdroj: bestino / Shutterstock.com

Být sestrou úspěšného českého fotbalisty může mít značné výhody. Párkrát se objevíte po boku svého sourozence a hned jste v povědomí více lidí. Mít hezký vzhled a talent na sociální sítě je pak dalším benefitem. Spojení obou těchto faktorů pak přináší zajímavý výsledek.

Patrik Schick je český fotbalový útočník a reprezentant, od minulého roku je hráčem německého klubu Bayer Leverkusen.  V minulosti zvítězil v české anketě Fotbalista roku v kategorii Talent roku.

Krásná sestra

Český fotbalový útočník má starší sestru. Kristýna Schicková je šestadvacetiletá modelka. S fotbalovým míčem se neukazuje, ukazuje se ale v úplně jiném světle. Například na odvážných fotkách ve vaně.

Sestra Patrika Schicka byla v roce 2013 finalistkou České Miss. V soutěži to nedopadlo, ale v modelingovém světě ano. O Kristýnu je zájem a od té doby se v kariéře posunula na dobrou úroveň.

Na svém instagramovém účtu například sdílela odvážnou fotografii, na které leží ve vaně se skleničkou šampaňského, úplně nahá!

Lístky růží dodávají atmosféru a dělají fotografii mnohem zajímavější. Je vidět, že Kristýna se za své tělo rozhodně nestydí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristyna ? Schickova (@kristynaschickova)


Modelce se také minulý rok narodil syn Elliot, který letos oslaví první narozeniny. Na sociálních sítích Kristýny se to fotkami malého Elliota jen hemží. Modelka dbá na svůj vzhled i při pouhé procházce s ním v parku.

Fotbalista je také rodičem

Kristýna může předávat rodičovské rady dál. Patrikovi se minulý rok v říjnu narodila dcera Victoria. Fotbalista se jí pochlubil na svém účtu, na kterém má už skoro tři sta tisíc sledujících.

Oba dva sourozenci se o svůj život dělí s fanoušky na sociální síti Instagram. Kristýna je s počtem sledujících ještě trochu pozadu, ale ani to jí nedrží od toho, aby propagovala nejrůznější produkty.

Kristýna Schicková si libuje v módě. Ještě aby ne, když se živí modelingem. Čas od času třídí svůj šatník a na internetu prodává zajímavé kousky, které sama nosila.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články