Dcera Lionela Richieho je dokonalá krasavice. Z jejích plných rtů nespustíte oči

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
lionel richie
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Žít ve stínu slavných rodičů nemusí být jednoduché. Někdy je proto lepší, když se potomci vydají jiným směrem. Stejně tak to cítila i nejmladší dcera Lionela Richie Sofia. Co po otci zdědila a čím se živí?

Populární americký zpěvák Lionel Richie má na svém kontě spoustu hitů, dvě ceny Grammy a taky několik manželství a potomků.

Z druhého manželství s Diane Alexander má dceru Sofii, která se narodila v roce 1998. Jejím kmotrem se stal jeden z nejslavnějších popových zpěváků a Lionelův velký kamarád Michael Jackson.

Dětství v lepší společnosti

Sofia dodnes ráda vzpomíná, jak v dětství jezdili na ranč slavného zpěváka, kde se spřátelila s jeho dcerou Paris.

Díky svému otci si vybudovala velmi kladný vztah k hudbě, v pěti letech uměla zpívat a v sedmi už zvládala hru na klavír.

Nakonec se ale rozhodla do hudebního světa nevstupovat, nechtěla totiž žít ve stínu svého otce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sofia Richie (@sofiarichie)

Hudební branži se raději vyhnula

Vzdělávala se především doma, chvíli chodila i na školu přezdívanou „Škola pro celebrity“. Do šestnácti let hrála fotbal, ale poté, co se zranila na Segwayi, s ním skončila.

Vyrostla z ní krásná mladá slečna a začala se prosazovat jako modelka. V patnácti získala svůj první kontrakt a o rok později už podepsala smlouvu s modelingovou agenturou.

Debut na módním molu si užila při velké příležitosti, a to v roce 2016 na newyorském Fashion Weeku. Její kariéra se rozjela a dnes už má na svém kontě řadu spoluprací se známými módními značkami.

Kariéru má před sebou

V módní branži je jako ryba ve vodě, což potvrzuje i fakt, že začala návrhářům fušovat do řemesla. Nejdříve začala s kolekcí plavek a později rozjela i svou vlastní kosmetickou značku.

Dvaadvacetiletá kráska s plnými rty, které zdědila po svém otci, má ještě většinu života před sebou a soudě podle jejího vzhledu ji rozhodně čeká bohatá modelingová kariéra.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články