Sergio Ramos ukázal, jak jeho děti tančí s vlky. Měli byste strach vkročit do jeho domu

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Sergio Ramos
Zdroj: Vlad1988 / Shutterstock.com

Známý španělský obránce Sergio Ramos má doma téměř fotbalovou jedenáctku. Smečka psů a čtyři malé děti dají fotbalistovi rozhodně zabrat, ale z nedávného příspěvku na sociálních sítích je vidět, že zkrotit umí všechny.

Sergio Ramos se narodil v roce 1986 na jihu Španělska v městečku Camos. Jako správný mladý kluk se už odmala věnoval sportu a zvítězil u něj fotbal.

Na hřišti od dětství

V šesti letech začal hrát za místní fotbalový klub a poté se přesunul do Sevilly. Tam začínal s profesionální hráčskou kariérou a už v sedmnácti letech hrál za béčko.

Výkony, které předváděl, brzy zaujaly i prestižní španělské kluby. Největší zájem o něj projevil Real Madrid. Vyjednávání provázely dlouhé dohady o ceně, ale nakonec se kluby na poslední chvíli domluvily.

Od roku 2005 obléká také reprezentační dres a s národním týmem se mu už dvakrát podařilo vyhrát Mistrovství Evropy a jednou Mistrovství světa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sergio Ramos (@sergioramos)

Známý fotbalový rebel

Je známý jako nejvíce faulující hráč. Na svém kontě má už více než dvě desítky červených karet.

I v soukromí se mu daří. V roce 2012 se seznámil s novinářkou a moderátorkou Pilar Rubio, která mu porodila čtyři chlapce. K šestiletému Sergiovi, pětiletému Marcovi a dvouletému Alejandrovi přibyl loni v létě Máximo.

Nebyla by to ale správná rodina bez čtyřnohého miláčka. Sergio je velkým milovníkem německých ovčáků a doma jich má celou smečku.

Tančící smečka

Na Instagramu nedávno sdílel video, kde se jeho nejstarší syn Sergio pejsky mazlí, a doplnil ho o vtipný popisek „tanec s vlky“. Na videu je vidět rovnou šest psů, což už je pořádná smečka.

Zkrocení šesti takových pejsků dá určitě zabrat, ale pro čtyřiatřicetiletého nejtrestanějšího fotbalového obránce to určitě není žádný problém.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články