Čtyřnohý parťák Karlose Vémoly ve spárech lva. Z jeho vyděšeného pohledu vás bodne u srdce

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Karlos Vemola
Zdroj: Profimedia

Jen málo lidí se v životě potkalo se lvem tváří v tvář. Není ani běžnou věcí, aby se lev potkával se psem. Každé zvíře má totiž své teritorium, na které je zvyklé. Dovolili byste, aby si váš čtyřnohý miláček hrál se lvy?

Karlos „Terminátor“ Vémola je český bojovník smíšených umění a zápasník. Žije s partnerkou Lelou Ceterovou, s níž vychovává dceru Lili, která minulý rok oslavila první narozeniny. Na konci minulého roku Karlos dokonce požádal Lelu o ruku.

Zajímaví mazlíčci

Vémola minulý rok adoptoval opuštěné lvíče, které bylo nalezeno v krabici u popelnic. Lvice Elsa žije u bojovníka doma, kde už měl nějakou tu dobu své království i pes Beast. Karlos se nedávno pochlubil fotkami, kdy na návštěvu za lvicí Elsou přišla i její sestra Maruška.

Podle fotografie měl bojovník o zábavu postaráno. Společné hrátky se lvy na zahradě se zúčastnil i čtyřnohý mazlíček Beast. Fanoušci si ale nejsou jistí, zda je správné nechávat si hrát psa se lvy a zda je vůbec správné mít doma lva.

Pod instagramovým příspěvkem se objevilo několik názorů. „Ten pes se tváří, jak kdyby mu ubližovali,“ okomentoval příspěvek jeden z fanoušků. Ostatní fanoušci se nad vyděšeným výrazem psa Beasta baví.

Názory lidí jsou na lva u bojovníka doma velice rozporuplné. Někteří si myslí, že by měla být lvice Elsa poslána do africké rezervace, jelikož je pro lvy přirozené žít ve smečce, nikoliv o samotě. Jiní jsou si zase jistí, že lev je závislý na lidské péči a nebyl by se o sebe v divoké přírodě schopen postarat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

Filmová i divoká minulost

Karlos Vémola, který si přezdívá Terminátor, se v minulosti objevil také v kontroverzním britském filmu Killer Bitch, kde v hlavní roli účinkoval Cass Pennant, legendární anglický fotbalový chuligán a vyhazovač.

K Velké Británii má Karlos také vztah. V minulosti zde byl odsouzen k jednomu roku odnětí svobody za pěstování drog, ale ve vězení strávil nakonec jen půl roku. V Londýně také žije jeho syn.

Byla to tehdy právě kulturistika, která Karlose přivedla do Anglie. Při svém prvním týdenním výletu se vydal do posilovny, kde potkal profesionály z oboru. Díky nim poznal rozdíl mezi kulturistikou u nás a v Anglii. Proto se rozhodl v Anglii zůstat a plně se tomuto sportu věnovat.

Je známé, že doma Karlos chová velice zajímavá zvířata. Jsme tedy zvědaví, jakým zvířetem nás překvapí příště.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články