Serena Williams dává své tříleté dceři pořádný dril. Z jejích svalnatých nohou padnete na zadek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Serena Williams
Zdroj: Leonard Zhukovsky / Shutterstock.com

Rozkošná malá dcerka tenisové legendy Sereny Williams už ve čtyřech letech dostává od maminky pořádný dril na kurtu. Ačkoliv se vždy vyladí do stejných outfitů a velmi jim to sluší, obě se na kurtu nezastaví a poctivě ladí formu.

Tenistka světového formátu Serena Jameka Williams bývá právem označovaná za nejlepší hráčku v dosavadní historii tenisu.

Držitelka celkem třiadvaceti grandslamových titulů je tak živoucí legendou.

Od dětství trénovala pod odborným dohledem

Od jejího narození v americkém státě Michigan letos v září uplyne čtyřicet let.

Už ve čtyřech letech začala hrát tenis a rodina se později přesunula na Floridu, aby mohly společně se sestrou Venus navštěvovat prestižní tenisovou akademii.

K prvnímu profesionálnímu zápasu nastoupila v roce 1995 a postupně se propracovávala tvrdými údery k úspěchu. Už po dvou letech se dostala do žebříčku stovky nejlepších hráček.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams)

Na přelomu tisíciletí se dostala do první desítky.

Našla si čas na rodinu

Ačkoliv měla vždy velmi tvrdý a náročný tréninkový program, našla si čas i na soukromý život a v roce 2017 porodila dcerku Alexis Olympii.

Tu má s miliardářem Alexisem Ohanianem, kterého si krátce po jejím narození vzala za manžela.

Serena patří ke Svědkům Jehovovým. I svou dceru vychovává v souladu s tímto vyznáním. Proto ani neslaví její narozeniny.
I tak si ale holčička určitě užívá krásný přepychový život. Od útlého věku tráví s maminkou mnoho času na kurtech a je vedena ke sportu.

Dril na kurtu

Mamince se malá Olympia začíná čím dál více podobat. Tělo má už ve čtyřech letech pěkně vysportované, a jestli je po mamince, co nevidět bude samý sval.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams)

Serena se se svou dcerkou ráda sladí do stejných tenisových outfitů a na kurtu svou malou kopii pěkně prohání. Musí sbírat tenisáky a trénuje údery pod odborným dozorem.

Jejich společné tréninky Serena často sdílí skrze sociální sítě se svými fanoušky. Videa i fotografie se vždy stanou hitem a nad rozkošnou dcerkou tenisové legendy se rozplývají také její soupeřky.

Dámy za všech okolností

Jako správné dámy s maminkou nezapomínají ani na péči o svůj zevnějšek. Serena se v minulosti nechala slyšet, že se každý večer pečlivě stará o svou pleť a kosmetické procedury dopřává i své dceři.

Z čtyřleté Olympie se tak pomalu stává kopie maminky, tak se nechme překvapit, jestli se v budoucnu dočkáme další tenisové legendy.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články