Rytmus překvapil svým účesem alá Jirka Babica. Takhle strašně ještě nevypadal, posuďte sami

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rytmus
Zdroj: Profimedia

Na změnu účesu musí mít člověk doopravdy velkou kuráž. Nikdy totiž nevíte, jak vaše vysněná proměna dopadne a zda se bude barva, kterou jste si vybrali, kamarádit s vaší přírodní barvou. Někdy to ale prostě nedopadne podle vašich představ.

Rytmus neboli Patrik Vrbovský je slovenský raper, zakladatel skupiny Kontrafakt. Letos oslavil čtyřiačtyřicáté narozeniny. S manželkou Jasminou Alagič na svět přivedli syna Sanela. Synovo soukromí rodiče přísně střeží.

Nový účes budí zajímavý dojem

I přes zavřená kadeřnictví si byl Rytmus schopen zajistit proměnu svého vzhledu. U této hvězdy jsou fanoušci zvyklí na to, že Rytmus na hlavě žádné vlasy nemá. A pokud jste někdy přemýšleli, jak by asi s účesem vypadal, my vám to ukážeme.

Slovenský raper přidal na svůj instagramový profil příspěvek, kterým vyrazil všem fanouškům dech. Nikdo by totiž nečekal, že se Rytmus ukáže s bujnou kšticí na hlavě.

Fotka sklidila velký úspěch a někteří pod příspěvek napsali, že raper vypadá jako Jiří Babica. No, uznejte sami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @rytmusking

Na fotografii je také patrné, že Rytmus žádnou velkou změnou neprošel. Raper si pouze vyrazil do obchodu s parukami a nemohl nevyužít šance si skvělý účes na pár minut užít. Sám se pod příspěvkem nazval přezdívkami jako „svatební zvukař“ nebo „DJ Hynek.“

Láska až za hrob

Slovenský raper Rytmus žije společně s moderátorkou Jasminou Alagič. Ta v minulosti moderovala televizní soutěž Československá Superstar, účinkovala také ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Patrik svou ženu Jasminu miluje nadevše. Při příležitosti mezinárodního dne žen se na svém instagramovém profilu rozvášnil a napsal, jak moc svou ženu miluje. Raper pod fotku Jasminy napsal: „Ďakujem tejto žene za to, že je, za všetko zázračné, čo sa udialo v mojom živote. Za jej svetlo, ktoré žiari od prvej sekundy ako sa zobudí. Za inšpiráciu ako vidieť svet jej očami, ako žiť život a ako lúbiť. Všetko naj k MDŽ, lúbim ťa viac ako včera, krát milion.“

Je vidět, že Jasmina má doma pravého gentlemana, a i když pár nesdílí obličej svého syna na sociálních sítích, z ostatních příspěvků je patrné, že Sanel se má skvěle a rodiče mu dávají tolik lásky, kolik jen mohou.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články