Richard Genzer se dočista pomátl. Budete se bát o jeho zdraví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Richard Genzer
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv je důležité, aby člověk uměl strávit čas i sám se sebou, izolace, která trvá už několik měsíců, je příliš dlouhá. Není tak divu, že se občas uchýlíme k naprosto bizarním vtípkům. Jeden takový sdílel na sociálních sítích i Richard Genzer.

Tipy na to, jak efektivně využít čas doma, se hodily loni na jaře. Momentálně už je řada z nich vyčerpána, protože všichni máme perfektně naklizenou domácnost, roztříděné oblečení podle barev a zhlédnuty všechny díly úspěšných seriálů.

Na stejné lodi

Jsme v tom ale všichni společně a každý si nachází své aktivity, jak zahnat nudu a šeď dnešních dní. Je osvěžující vidět, že známému českému komikovi Richardu Genzerovi ještě nedošel humor.

Člověk je totiž od přírody tvor společenský a pro život potřebuje další lidi stejně jako vzduch. Jinak se může stát, že začne mluvit sám se sebou nebo třeba se zrcátkem v autě.

A přesně to se stalo Geňovi. Nedávno totiž na Instagramu zveřejnil video, kde dělá interview se svým zpětným zrcátkem v autě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

Kuriózní rozhovor v autě

Jako mikrofon mu posloužil obyčejný šroubovák a zrcátko si rozhodně nebralo žádné servítky. Na svého majitele dokonce prásklo i to, že si čas strávený za volantem krátí jedním nepříjemným zlozvykem.

Ačkoliv to může působit bizarně, své fanoušky tím Geňa rozhodně pobavil. Někteří z nich se dokonce v komentářích přiznali, že mají stejný zlozvyk.

Snad mu humor nikdy nedojde

Ačkoliv jsou zavřená všechna divadla i kina, a Geňa tak nemůže s Partičkou objíždět republiku a dělat radost lidem naživo, s parťákem Michalem Suchánkem nezahálí a snaží se své fanoušky bavit alespoň skrze sociální sítě.

Každý den na Instagramu sdílejí krátké video s přáním ke jmeninám v rámci Kulendáře Ríši a Míši.

Můžeme jen doufat, že se na nich karanténa nepodepíše až příliš nepříznivě, protože by byla velká škoda o tyto dva baviče přijít.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články