Přítelkyně Ondřeje Pavelce se ukázala v negližé. Nejen z jejího úsměvu se vám rozbuší srdce

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ondrej Pavelec
Zdroj: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Do sportovního důchodu odešel třiatřicetiletý hokejový brankář docela brzo, svého rozhodnutí ale nikdy nelitoval. Sport je součástí jeho života i nadále a rozhodně nestrádá. Navíc má mnohem více volného času, který může trávit se svou krásnou přítelkyní.

Ondřej Pavelec pochází z Kladna, kde se v roce 1987 narodil a kde se právem zařadil mezi české úspěšné hokejové talenty.

Jako brankář exceloval už v dorosteneckých a juniorských soutěžích. V osmnácti letech se dostal do zámořské NHL, když si ho v draftu vybrala Atlanta.

Sbíral úspěchy v zámoří i v reprezentaci

Na první zápas v prestižní NHL si ale musel ještě dva roky počkat v nižších soutěžích. Do brány týmu Atlanta Trashers se poprvé postavil v roce 2007. Postupně prošel i jinými kluby a rozhodně největší úspěchy slavil v dresu Winnipeg Jets.

Velkou měrou se podílel na tom, že se Jets dostali do vyřazovacích bojů, a vytvořil také týmový rekord. Třikrát po sobě udržel čisté konto a gól neinkasoval více než sto osmdesát sedm minut.

Od mládí se také dobrým směrem rozvíjela jeho reprezentační kariéra. Součástí výběru byl i v roce 2010, kdy si Češi přivezli zatím poslední zlatou medaili z mistrovství světa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Budková (@terezabudkova)

O rok později se opět na mistrovství světa jako brankářská jednička lvím podílem zasloužil o zisk bronzové medaile. S národním týmem se také dvakrát zúčastnil olympijských her.

Brzký odchod do důchodu

Po sérii zranění šla jeho forma dolů a v roce 2018 se rozhodl v jednatřiceti letech kariéru nadobro ukončit. Hokej se pro něj stal už jen rekreační činností a vedle něj se věnuje také golfu a fotbalu.

O svém soukromí se moc často nezmiňuje, ale už nějaký pátek randí s pohlednou českou modelkou Terezou Budkovou.

Krásná brunetka je známá díky své účasti v soutěži Česká Miss z roku 2009, kde se stala první českou vicemiss. Českou republiku reprezentovala i na prestižní Miss Earth na Filipínách. Jako modelka pracuje převážně v zahraničí.

Soukromí si velmi střeží

O jejich vztahu se dlouho spekulovalo a nějakou dobu trvalo, než jej potvrdili. Oba si totiž své soukromí chtějí nechat pro sebe. Zřídkakdy je uvidíte vedle sebe na společenských akcích a ani na sociálních sítích nezveřejňují společné fotografie.

Fanouškům Terezy to ale rozhodně nevadí, protože se můžou kochat pouze její krásnou tváří, dokonalým úsměvem a naprosto luxusní postavou.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články