Zapíraná dcera Borise Beckera je pastvou pro oči. Z její krásy a plných rtů budete lapat po dechu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Boris Becker
Boris Becker

Nemanželská dcera slavného tenisty Borise Beckera a ruské modelky Angely Ermakové slaví světové úspěchy jako modelka na molech prestižních značek. Její slavný otec svou dceru ale přiznal až dlouho po jejím narození. Co předcházelo přiznání k nemanželskému dítěti a jaký vztah má Anna se svým otcem dnes?

Boris Becker je světoznámý německý tenista, který je držitelem zlaté olympijské medaile z LOH 1992 v Barceloně, trojnásobný vítěz dvouhry ve Wimbledonu a čtyřiceti devíti triumfů na okruhu ATP.

Skvělý tenista a neúspěšný záletník

V roce 2003 byl uveden do Mezinárodní tenisové síně slávy.

Výčet jeho triumfů s ním sdílely celkem dvě manželky, a to Barbara a poté Lilly.

Tenista má celkem 4 děti, z nichž pouze Anna není dcerou žádné z jeho bývalých manželek.

Boris si ji pořídil nevědomky během manželství s Barbarou, které se na konci devadesátých let začalo rozpadat.

Boris ulítl s ruskou modelkou Angelou Ermakovou a výsledkem byla právě Anna. Její maminka okamžitě chtěla test otcovství, protože Boris odmítal, že by Anna byla jeho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Ermakova ✨ (@annaermakova1)

Dlouho zatloukal pravdu

Test otcovství potvrdil, že Anna skutečně je dcerou slavného tenisty, což byla poslední kapka pro manželství Barbary a Borise a v roce 2001 se pár rozvedl.

Boris i nadále tvrdil všem médiím, že Anna není jeho dcera. Průlom přišel až v roce 2009, kdy se Boris přiznal v médiích a po dlouhých devíti letech zapírání konečně kápl božskou.

Tou dobou už Anna byla skoro desetiletá holčička, která zdědila po své mamince krásu a půvab a po svém otci ikonické zrzavé vlasy, což jí otevíralo brány do světa modelingu.

Zrzavá krasavice Anna

Její první příležitost přišla o čtyři roky později na týdnu módy v Berlíně, kde si poprvé vyzkoušela chůzi po mole.

Nyní je Anně dvacet let a modelingové agentury se o ni doslova perou. Její plné rty, zrzavé vlasy a modré oči jsou lákadlem pro světové módní značky, které chtějí, aby jejich výtvory prezentovala právě Anna.

Anna si to plně uvědomuje, a proto usilovně pracuje na své postavě, kterou také ráda prezentuje na sociálních sítích. Nadšení ze své dcery neskrývá ani tatínek Boris, který velice rád navštěvuje její přehlídky a sdílí s okolním světem všechny její úspěchy.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články