Přítelkyně Ondřeje Pavelce se ukázala v ďábelském outfitu. Tato dračice vás rozpálí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ondrej Pavelec
Zdroj: Iurii Osadchi / Shutterstock.com

Jsme tu znovu, abychom vám přinesli další krásku, ze které vás bude přecházet zrak. Největší radost je, když najdete spřízněnou duši. Když je k tomu ještě andělsky nádherná, je to dvojitá radost. Podívejte se, jakou kočkou se může pyšnit známý český hokejový brankář.

Ondřej Pavelec je bývalý český profesionální hokejový brankář. Hokej hrál v Severní Americe od roku 2005. Působil převážně v klubech Atlanta Thrashers a Winnipeg Jets. Před pár lety však tento talent ukončil svoji kariéru.

Krásná partnerka

I když už Ondřejovi hokej radost nepřináší, má vedle sebe dívku, která mu radost rozhodně přinášet musí. Pokud by se tak náhodou nedělo, několik stovek mužů by si klidně na tuto krásku vystálo frontu.

Ondřejovou přítelkyní je Tereza Budková. Tereza je česká modelka a první vicemiss v soutěži krásy Česká Miss za rok 2009. Za svůj život ušla velký kus cesty, v minulost například reprezentovala Českou republiku na mezinárodní ekologické soutěži krásy na Filipínách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Budková (@terezabudkova)

Před pár dny se modelka pochlubila na svém instagramovém profilu fotografií, která potěšila nejednoho fanouška. Na sebe si oblékla krásné luxusní červené pyžamo, které se skvěle hodí k červeně nalakovaným nehtům této krásky.

Otázkou je, kam se Tereza vydala po vyfocení této fotografie. Červená barva totiž symbolizuje lásku či erotiku. Věříme, že Ondřej si pohled na svou partnerku v červeném pyžamu užil na sto procent.

Přes svátky v teple

Pár se přes svátky vydal za teplem. Tereza s Ondřejem zvolili Kanárské ostrovy, které jsou doopravdy skvělou volbou.

Ondřej si na dovolené užíval hraní golfu, jeho něžná polovička pak pláže a opalování vysportovaného těla.

Tereza si teplé podnebí rozhodně užívá. V listopadu minulého roku vyrazila do Dubaje a svůj účet na sociálních sítích zaplavila příspěvky z této luxusní destinace.

Na fotkách se ukázala v plavkách a věříme, že si na dubajských plážích získala pozornost všech mužů.

Kdo ví, jakou destinaci si pár vybere příště. Mohl by se například pochlubit dalšími fotografiemi ze slunných pláží.

Terezini fanoušci by si také rádi přáli vidět zprávu, ve které by modelka oznámila čekání miminka. Necháme se překvapit, co letošní rok přinese.

Autor: Štěpán Pacík


Související články