Přítelkyně hokejisty Petra Holíka je známá misska. Podívejte se, jakou štíhlou kráskou se pyšní

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Petr Holik
Zdroj: Profimedia

Další krásný pár ve složení sportovec a modelka tvoří hokejista Komety Brno Petr Holík a bývalá misska Lucie Kovandová. Nedávno se z nich stali rodiče prvorozeného syna a Lucie vypadá naprosto fantasticky.

Petr Holík je osmadvacetiletý hokejový útočník, který svou sportovní kariéru začínal v moravském Zlíně. Prošel mládežnickými kategoriemi a v sezoně 2010/2011 nastoupil do nejvyšší soutěže.

Na chvíli odešel do Ruska

V české extralize se mu dařilo, hned v druhém utkání vstřelil gól a se Zlínem získal v roce 2014 mistrovský titul.
Cenné zkušenosti sbíral také v zahraničí. Deset zápasů odehrál za tým Severstal Čerepovec v ruské KHL. Příliš se mu nedařilo a vrátil se do Čech.

Doma je doma

Usadil se opět na Moravě a je posilou brněnské Komety. V Brně našel také svou životní partnerku a budoucí manželku, kterou je Lucie Kovandová.

Rodačka z moravských Dolních Kounic se od mládí věnovala modelingu a v roce 2013 v nejprestižnější české soutěži krásy získala titul Česká Miss World.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Kovandová (@lucie_kovandova)

Otevřely se jí tak dveře do světa modelingu, ale v Praze se jí nelíbilo, proto se vrátila zpět do Brna a za prací dojížděla.

V Brně našla i svou lásku

Nespoléhala však jen na modeling a na vysoké škole si vybrala obor po vzoru své maminky, která je pedagožka.

S partnerem Petrem se po dvouleté známosti zasnoubili a zároveň oznámili, že čekají prvního společného potomka. Těhotenství krásné modelce moc slušelo.

Před pár týdny se jim narodil syn Tomáš a z mladého páru se tak stali šťastní rodiče. Ačkoliv má Lucie jiné starosti, z fleku by se mohla vrátit na přehlídková mola, protože je znovu štíhlá jako proutek.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články