Příspěvek Mirka Etzlera nahání hrůzu. Toto strašidelné holení doma určitě nezkoušejte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
miroslav etzler
Zdroj: Profimedia

Na internetu se nachází spousta videí, která nahání strach. Jedním z nich je i nedávno přidané video Mirka Etzlera, které ve vás na první pohled vzbudí nepříjemný pocit. Po zhlédnutí tohoto videa zjistíte, kdo se pokusil o toto strašidelné holení.

Miroslav Etzler je český herec, komik a dabér. Od roku 2004 je znám především hlavní rolí v seriálu Pojišťovna štěstí. Později se objevil v roli Jana Maška v seriálu Cesty domů. Má za sebou také velké množství odehraných rolí na divadle či ve filmech, jmenujme například filmy Gangster Ka, Zbabělec, Jak se krotí krokodýli nebo Ulovit miliardáře.

Syn baví internet

Mirek Etzler má čtyři děti, tři dospělé, nejmladší Samuel letos oslaví třetí narozeniny. Na hercově instagramovém účtu najdete převážně příspěvky s nejmladším synem Samuelem. Společně zažívají spoustu zábavy a baví tím velké množství fanoušků.

Před pár dny například herec své fanoušky pobavil, ale zároveň i trochu vyděsil videem, ve kterém mu syn jezdí nožíkem po obličeji. Pro uklidnění, jednalo se jen o dětskou hračku, tudíž nebyl herec vystaven žádnému nebezpečí.

K vtipnému videu herec dodal: „Hladce oholen, dobře naladěn! Ten kluk má talent. Ještě ho naučím stříhat a přijímáme objednávky.“

Fanoušci, kterých má na svém účtu více než třicet pět tisíc, přidávali k videu komentáře, ve kterých se radovali a hlásili se o ostříhání od syna Samuela. Je pravděpodobné, že Samuel by měl před dveřmi dlouhou frontu, jelikož jsou aktuálně kadeřnictví zavřená a lidé by si rádi nechali udělat nový účes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by mireketzler (@mireketzler)

Společně při každé příležitosti

Herec známý také z Ordinace v růžové zahradě se společně se svým synem dokáže pěkně vyřádit. Dle instagramových příspěvků jsou oba pro každou srandu. Video, ve kterém se společně chystají vařit večeři, je také k popukání. Herec dokonce vymyslel název „Duo Spaghetti”, které doplnil vtipnou básničkou.

Mirek Etzler letos oslaví své padesáté sedmé narozeniny. Se synem má tedy hodně času na vymýšlení dalších zábavných videí. Pokud jste ještě komikův účet na sociálních sítích neobjevili, rozhodně se podívejte. O zábavu budete mít postaráno.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články