Pohled na dceru zpěváka Rammstein stojí za to. Ukážeme vám, jaká kočka říká tomuto bouřlivákovi táto

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Till Lindemann
Zdroj: Profimedia

Být dcerou metalového či rockového zpěváka vám může přinést do života zajímavé zkušenosti. Buďto budete stejně jako váš otec chodit v černém oblečení, nebo si vyberete úplně jinou cestu. Co dnes dělá dcera frontmana známé metalové skupiny?

Till Lindemann je německý hudebník a básník. Známý je především jako frontman metalové skupiny Rammstein. Proslavil se díky svému zvučnému hlasu a energickému vystupování. Zpěvákův typický znak je částečné podřepnutí a bouchání si pěstí do stehna v rytmu hudby.

Otec metalista

Známý zpěvák je otcem čtyř dětí. Nejznámější jsou dcery Nele a Marie Louise.

Nele se pohybuje v uměleckém světě, hudbě se ovšem nevěnuje. Studovala divadlo a literaturu na univerzitě v Berlíně a během studií úzce spolupracovala s autorkou a dramatičkou Sibylle Bergovou.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lea-Anne and Nele Lindemann (@n.l.lindemann)

V roce 2017 dokončila kurz divadelního a hudebního managementu v Mnichově. Později pak pracovala jako asistentka produkce. Sama se ale ovšem objevila v několika divadelních hrách a otci dělá samou radost.

Dcera ovšem neměla jednoduché dětství. Rodiče se po narození malé Nele rozvedli a Till musel vychovávat dceru sám skoro sedm let. Později se pak dělil o výchovu s bývalou manželkou, protože pravidelně trávil půl roku s kapelou.

Na drink se zpěvákem

Pokud byste se náhodou někdy se známým zpěvákem potkali, můžete ho pozvat na skleničku dobrého pití. Till si pochutná na tequile a vínu. Nikdy nevíte, kde můžete na metalovou hvězdu narazit, a touto znalostí byste rozhodně udělali dojem.

Před vznikem kapely Rammstein se také udála jedna vtipná příhoda. Till byl při první zkoušce rozrušený natolik, že své kolegy poslal hrubě pryč. Bylo mu totiž trapné před nimi zpívat.

Při vzpomínce na tento příběh se musí rozhodně smát. Pravděpodobně nečekal, že se skupina Rammstein stane známou po celém světě.

V roce 2002 pak vydal vlastní knihu poezie. Ve volném čase si rád zarybaří. Pokud jste tedy milovníci rybolovu, zkuste si udělat výlet za hranice, třeba Tilla potkáte!

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články